Reklama

Wyniki Konkursu Rebel Rebel

REBEL REBEL to seria filmów nieprzeciętnych, dalekich od mainstreamu. Prezentujemy tylko obrazy mocne i wyraziste, oryginalne i niebanalne. Chcemy straszyć i bawić, wychodzić poza konwencję, zaskakiwać i poszerzać horyzonty.

REBEL REBEL to seria kierowana do nienasyconego widza, który oczekuje nowych doznań filmowych i fabuły nie mieszczącej się w sztampowych ramach narzuconych przez wysokobudżetowe produkcje zza oceanu. To filmy dla buntowników przeciw popkulturze, którzy szukają ekstremalnych emocji i pragną nowego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

Reklama

Serię poleca Karolina Korwin Piotrowska, która tak pisze o swoich doznaniach:

Jeśli masz już dość mądrości życiowych rodem z "M jak miłość“, daleko ci do rejonów "na Wspólnej“, a jako myślący daltonista nie widzisz "Barw szczęścia“, oto coś dla ciebie. Masz dosyć nachalnej poprawności politycznej, nudy i plastiku? Robi ci się słabo na myśl o kolejnej "historii z życia“ w tych samych dekoracjach i z tymi samymi twarzami?

Proszę bardzo, na to czekałeś. Mam dla ciebie całą serię kina, które nie powstało dla pieniędzy i nabicia kasy producentom. Te filmy powstały z miłości do kina, z szacunku dla widza, powstały często dla samej radości podzielenia się z nami, widzami, przeróżnymi emocjami... Gwarantują nam ogromną dawkę humoru, często po bandzie, sporo absurdu, dziwnych skojarzeń, ale przede wszystkim - doskonałej zabawy. Uprzedzam: po obejrzeniu tych filmów możesz nie dostać rozgrzeszenia... Bo to nie jest kino dla grzecznych dziewczynek i chłopców.

To jest kino dla prawdziwych filmowych twardzieli, którym robi się niedobrze na samo wspomnienie telewizyjno-kinowej komercyjnej papki, często obrażającej naszą inteligencję.
Mam zaszczyt firmować tę serię sobą, swoją twarzą i nazwiskiem. Nie ma obciachu, jest czyste kino. Ja bawiłam się podczas oglądania genialnie, czego i wam życzę.

Aby wygrać tę unikatową serię należy odpowiedzieć na pytanie i wysłać odpowiedź zatytułowaną: "Konkurs Rebel" na adres facet@firma.interia.pl

Konkurs trwa do 7 listopada 2012 roku.

Pytanie brzmiało:

Co najbardziej lubicie w horrorach i dlaczego?

Najwyżej oceniane były krótkie i rzeczowe odpowiedzi. A do tego mroczne, które ociekały krwią i potem.

Oto lista zwycięzców:

Norbert Włodek

Michał Kosela

Joanna Sawicka

Marek Mizgała

Renata Farbaniec


Nagrodą jest 5 zestawów złożonych z 6 płyt: Casa Musa, Mordercza Opona, Łowca Trolli, Nienasycone, Norweski Ninja, Raid

Łowca Troli

Nazywa sie Hans. Mieszka w Norwegii. Zawód wyuczony - komandos. Zawód wykonywany - łowca trolli. Jest bezwzględny jak Brudny Harry. Twardy jak Hans Kloss. Skuteczny jak porucznik Borewicz. A do tego wygląda jak Rumcajs po tuningu i ma brykę, której pozazdrościłby mu Batman.

Hans jest jak leśny rycerz, walczący o sprawy, które na zawsze muszą pozostać w ukryciu. Warto go poznać. Dzięki temu filmowi wiele rzeczy do tej pory niewytłumaczalnych lub absurdalnych stanie się dla was jasne.

To będzie szok. Ale nie od dziś wiadomo, że są na ziemi i w niebie rzeczy, o których nie śniło się filozofom. A kinowym widzom tym bardziej. Oto jedna z takich historii... i jedyne ocalałe świadectwo istnienia Hansa.
Nienasycone

Kto to jest? Jeździ Ferrari albo Lamborghini. Nosi drogie markowe ciuchy. Nie wie, co to starość, zmarszczki i botoks. Nie liczy kalorii, bo aby żyć nie musi jeść. Bezkarnie upija się i bierze narkotyki. Do tego jest biseksualny, ma ogromny seksualny apetyt i nie musi uprawiać bezpiecznego seksu.

To nie gwiazda telewizji, czy filmów porno, ani żaden aktor czy celebryta, tylko współczesny wampir.

Żyje w Berlinie i ma się całkiem dobrze. Witaj w świecie "Nienasyconych“, niemieckiej odpowiedzi na lukrowany do bólu "Zmierzch“. To jest coś co trzeba zobaczyć. Prawdziwy powrót do klasycznych filmów wampirycznych.


Norweski Ninja

Nie oglądaj tego filmu, jeśli: jesteś nudziarzem i nawet nie wiesz, gdzie w internecie szukać hasła "poczucie humoru".

Nie zbliżaj sie do tego filmu, jeśli nie doceniasz norweskiego stylu życia. Nie możesz nawet marzyć o obejrzeniu tego filmu, jeśli nie wiesz, co znaczy "powstrzymać system" i "ciemna masa".

To film o prawdziwych twardzielach wyłącznie dla twardzieli. Takich, którzy umieją skopać nie tylko blade, norweskie tyłki. Alternatywna wersja historii nie jest dla każdego. A na pewno nie dla nudziarzy.


Casa Munda

Fabuła jest oparta na prawdziwej historii, która wydarzyła się w późnych latach 40-stych w małej wiosce w Urugwaju.

Film skupia się na Laurze zamierzającej bezpiecznie opuścić dom, który kryje w sobie mroczny sekret. Laura i jej ojciec Wilson osiadają w wiejskim domu, który muszą odnowić, ponieważ jego właściciel wkrótce wystawi dom na sprzedaż. Spędzają tam noc i zaczynają naprawę następnego poranka. Wszystko wydaje się iść bez problemowo, do czasu gdy Laura zaczyna słyszeć dźwięk dochodzący z zewnątrz.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: horrory | Łowca Troli | Nienasycone | Norweski Ninja | Casa Munda | nagrody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje