Reklama

Wyniki konkursu Discovery Channel

Z okazji premiery cyklu „Tydzień z rekinami” Discovery Channel przygotował dla was konkurs z mnóstwem nagród! Oto jego wyniki.

Rekiny to jedne z najbardziej niezwykłych zwierząt, jakie kiedykolwiek pojawiły się na Ziemi. Pomimo że przemierzają morza i oceany świata od ponad 300 mln lat, to w ciągu tak długiego czasu ich wygląd zmienił się niewiele. Od samego początku siały postrach w głębinach mórz i oceanów, stając się jednymi z najskuteczniejszych i najgroźniejszych drapieżników w historii ewolucji.

Reklama

Niezwykły świat rekinów przeraża, a jednocześnie fascynuje ludzi od lat. Discovery Channel zaprosił nas na wyjątkową wyprawę w głębiny mórz i oceanów. Od 25 sierpnia, w ramach cyklu "Tydzień z rekinami", codziennie miały swoją premierę filmy dokumentalne, pokazujące życie tych wspaniałych, ale okrytych złą sławą zwierząt.

Wykorzystując nowoczesne kamery filmowe i nowatorski sprzęt do kręcenia zdjęć pod wodą, twórcom tych programów udało się przedstawić te groźne bestie w sposób, jakiego dotychczas nie widziano w telewizji.

Nagrody w konkursie są równie ekscytujące, co śmiertelnie groźne rekiny - aparat fotograficzny Samsung WB 1100F, gra "Assassin’s Creed IV Black Flag" na konsolę Xbox 360 oraz koszulki "Shark Week".

Oto zwycięzcy:

Nagroda za I miejsce - K. Woźniak, Kraków

Nagroda za II miejsce - M. Dudek, Lubin

Nagroda za III miejsce - W. Kozłowicz, Łódź

Aby wygrać jedną z nagród należało odpowiedzieć na pytanie: Jakim rekinem jesteś? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Zwycięzcom gratulujemy!

Regulamin

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje