Sprawdź, czy wygrałeś kawowy prezent pod choinkę!

Jeśli uważasz, że nie ma nic lepszego, niż wypicie kawy w doborowym towarzystwie, weź udział w naszym konkursie. Jeśli ci się poszczęści, będziesz miał świetny prezent pod choinkę!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać oryginalny, stworzony przez miłośników włoskiej kawy z firmy Saeco, zestaw stylowych filiżanek do espresso. Na pewno spodoba się twojej żonie, dziewczynie, a może siostrze czy mamie. Jeśli uważasz, że warto jest pić kawę w dobrym towarzystwie, nasza nagroda na pewno umili chwile spędzane nad aromatyczną kawą. Konkurs trwa do 13 grudnia, zdążysz więc je jeszcze położyć pod choinką ;)

Od miłośników kawy dla miłośników kawy

We Włoszech picie kawy to codzienny rytuał i w Saeco wiemy o tym najlepiej. W znajdującej się w Gaggio Montano w Apeninach fabryce Saeco prekursorski zespół utalentowanych rzemieślników i znawców kawy opracował w 1985 roku pierwszy na świecie domowy ekspres typu "od ziaren do filiżanki". Członkowie tej niezwykłej grupy zapoczątkowali tradycję wprowadzania przełomowych innowacji, opracowując nowe  technologie wzbogacające doznania smakowe.

"Stworzone przez miłośników kawy" to nie tylko hasło - to raczej mantra marki Saeco. W najnowszej kampanii marki pracownicy Saeco opowiadają o tym, co najważniejsze we włoskiej miłości do kawy. Mariarosaria, Dario i Andrea - projektant, inżynier i specjalista ds. marketingu, na co dzień poszukują innowacyjności i jakości tak, by każdy mógł delektować się filiżanką ulubionej kawy. To dzięki nim miłośnicy kawy mogą cieszyć się smakiem prawdziwie włoskiej kawy w zaciszu swojego domu.

W tym roku marka Saeco oddaje w ręce kawoszy trzy nowe rewolucyjne linie automatycznych ekspresów, opracowanych z miłości do kawy przez członków zespołu Saeco. Kompaktowe ekspresy Minuto łączy niezwykle dużą pojemność z niewielkimi gabarytami, gwarantując jednocześnie wyjątkowy smak i aromat świeżo parzonej włoskiej kawy za jednym dotknięciem przycisku.

Ekspresy Moltio umożliwiają koneserom kawy eksperymentowanie z ich ulubionymi mieszankami dzięki opatentowanemu wyjmowanemu pojemnikowy na ziarna. W kolejnych miesiącach Saeco zaprezentuje linię ekspresów GranBaristo oferujących najbardziej zindywidualizowane, wszechstronne rozwiązania gwarantujące najpełniejsze doznania smakowe, dzięki zastosowaniu nowego, rewolucyjnego systemu parzenia.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kawa | ekspres do kawy | philips saeco

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje