Przetestuj laserowy trymer Philips

Praktycznie każdemu posiadaczowi brody zdarzyło się zmierzyć z równym ogoleniem się. Raz z jednej strony było za krótko, chwilę później z drugiej. Wraz z marką Philips przygotowaliśmy konkurs, którego zwycięzcy pozbędą się tego problemu.

Firma Philips prezentuje Beard Trimmer 9000 - pierwszy na świecie trymer do brody z prowadnicą laserową pomagającą mężczyznom zaplanować i perfekcyjnie wykonać dowolne strzyżenie zarostu. To, co do tej pory było dla wielu mężczyzn zmorą, teraz może stać się dziecinnie prostą zabawą.

Dotychczas wielu mężczyzn męczyło się, kiedy próbowało równo i sprawnie przystrzyc zarost. Strzyżenie "na oko" zawsze sprawiało problemy. Raz z jednej, a chwilę później z drugiej strony zarost był nierówno przystrzyżony. Często dla wielu kończyło się to niepotrzebnie traconymi nerwami i zrujnowaną brodą. Od teraz ma być łatwiej i przyjemniej.

Unikalny system naprowadzania Philips Laser Guide wyświetla wyraźną czerwoną linię światła na policzku, linii szczęki lub szyi dokładnie w miejscu przycięcia włosów, co pozwala uzyskać idealnie precyzyjne i symetryczne strzyżenie zarówno przy trzydniowym zaroście, jak i przy nieco dłuższej brodzie.

- Regularnie rozmawiamy z mężczyznami o ich potrzebach w zakresie pielęgnacji zarostu. W tych rozmowach często pojawia się potrzeba posiadania narzędzia ułatwiającego precyzyjne i symetryczne strzyżenie. Szybko zauważyliśmy, że mężczyźni potrzebują jakiegoś rodzaju świetlnego lub laserowego systemu naprowadzającego, dającego im pełną kontrolę - wyjaśnia Iza Rogulska, Communication Manager Philips Polska.

Philips rozpoczął zatem bliską współpracę z grupą mężczyzn, aby ustalić z nimi najlepszy kształt, grubość, szerokość i kolor urządzenia, w efekcie końcowym dochodząc do prezentowanej postaci trymera, która cechuje się także wysoką jakością, łatwością użycia, bezpieczeństwem, przystępną ceną i wytrzymałością.

Łatwo dostępna technologia laserowa

Unikalny system naprowadzania laserowego włącza się w prosty sposób przez naciśnięcie górnej części złotego pióra z tyłu trymera w celu otworzenia systemu naprowadzania i automatycznego uruchomienia lasera.

- Wybraliśmy laser, ponieważ jest wyraźniejszy niż np. światło LED, co było wymogiem jasno formułowanym przez mężczyzn, z którymi pracowaliśmy - wiedzieliśmy, że linia naprowadzająca musi być mocna, cienka i precyzyjnie wyznaczona - mówi Iza Rogulska.

- Oko to lepszy optyczny sensor niż np. wysokiej jakości aparat, co już wskazuje na poziom jakości, do jakiego dążyliśmy. Osiągnięcie wyraźnej, ostrej i cienkiej linii wymagało zastosowania wielu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, a także dogłębnej znajomości geometrii, optyki i inżynierii precyzyjnej. Jestem dumny, mówiąc, że naszym specjalistom udało się stworzyć trymer do zarostu inny, niż wszystkie pozostałe modele dostępne na światowym rynku" - podkreśla Marcin Molin, Regional Senior Marketing Manager w firmie Philips.   

Większa precyzja

Trymer Philips Beard Trimmer 9000 jest wyposażony w dwustronny element tnący podobny do zastosowanego w popularnym modelu Philips StyleShaver. Dzięki temu za pomocą głównego trymera można równomiernie i wygodnie golić twarz i szyję, natomiast element precyzyjny zapewnia idealne przycięcie zarostu w trudno dostępnych miejscach w pobliżu nosa i ust oraz wykończenie stylizacji.   


KonkursWraz z marką Philips oddajemy wam do testów trymer Beard Trimmer 9000. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby przetestować wart 459 złotych sprzęt.

Aby zostać jedną z pięciu osób testujących supernowoczesny trymer należy odpowiedzieć na pytania:

Jak/ w czym trymer laserowy mógłby Ci pomoc? Dlaczego on jest dla Ciebie?

Dlaczego chciałbyś przetestować ten produkt?

Spośród przesłanych do nas zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni 5 osób, które otrzymają trymery, a po tym, jak wyślą nam swoje wrażenia z ich użytkowania, przejdą one na ich własność. 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje