Reklama

Mroczny konkurs

Nie jesteś statystycznym Polakiem i czytasz książki? Mamy dla ciebie konkurs, który przypadnie do gustu, każdemu wielbicielowi farby drukarskiej!

Ostatnio poziom czytelnictwa w Polsce zatrważająco spada. Szans na jego podniesienie praktycznie nie ma żadnych, nawet jeśli będziemy rozdawać książki za darmo.

Reklama

Dlatego nasz konkurs był skierowany do osób, które czytają, lubią czytać i nie wstydzą się tego powiedzieć głośno.

Aby wygrać zestaw książek należało odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego lubicie czytać książki z gatunku fantastyki? Mail należało przesłać na adres: facet_konkurs@firma.interia.pl i zatytułować go: "Mrok".

Nagrodami było 5 zestawów książek Geny Showalter "Mroczna żądza" oraz "Mroczny szept".

Opis powinien być zabawny, poruszać nasze serca, lub niezwykle nas zaskoczyć. Komisja złożona z członków redakcji wybrała, naszym zdaniem, najlepsze, najciekawsze i najzabawniejsze listy. Musimy przyznać, że się postaraliście! Brawa! Oto lista zwyciężców:

Tomek Lojtek

Agata Filipiak

Anna Szyputa

Tomasz Kruczkowski

Ewa Leśniewska


Wszystkich nagrodzonych powiadomimy dodatkowo mailem o wygranej.

"Mroczna żądza"
Władcy Podziemi - Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie. Piekło Maddoksa to powracające ataki Furii, Reyes jest księciem Bólu, a Anya boginią Anarchii. Cała trójka jest skazana na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie...

Danika, uzdolniona amerykańska malarka, podczas wycieczki do Budapesztu zostaje porwana przez nieśmiertelnych wojowników. Czeka ją śmierć - tak zadecydował  Kronos, potężny bóg Podziemi. Jego woli przeciwstawia się zakochany w Danice Reyes, jeden z nieśmiertelnych. Dręczony przez demona Bólu, żyje w wiecznym cierpieniu. Nie wiedział, czym jest rozkosz, dopóki nie pokochał Daniki. Dla niej jest gotów narazić się na gniew Kronosa, ratując ją przed niebezpieczeństwem. Czy miłość i poświęcenie wystarczą, by przetrwać w mrocznym świecie potężnych bóstw?

"Mroczny szept"
Władcy Podziemi - Sabin, Aeron i Gideon to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każdy z nich skazany jest na wieczne cierpienie. Sabina prześladuje demon Zwątpienia, Aerona napady Wściekłości, a Gideona znajomość Prawdy. Cała trójka skazana jest na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie...
Sabin niszczy wszystkich, których kocha - jest opętany przez złośliwego demona Zwątpienia. To przez niego musi znosić wieczną samotność. Każda kobieta, którą kiedykolwiek pokochał, uległa podszeptom demona i popełniła samobójstwo. Zraniony wojownik wyrzekł się miłości i rzucił w wir walk, poszukując puszki Pandory.


Lecz to się zmienia, gdy ratuje życie rudowłosej Gwen. Niestety i ona ma drugą, mroczną naturę, której nie umie kontrolować. Sabin uczy Gwen, jak zapanować nad nieposkromioną furią i atakami szału. Jeżeli mu się to uda, nagrodą będzie wspólne życie z kobietą, która jako jedyna potrafi oprzeć się podszeptom jego demona.

PRZECZYTAJ REGULAMIN!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Mroczna żądza | książki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje