Reklama

MOTO SHOW W KRAKOWIE 2015 - poszukiwane hostessy!

Uwaga! Tym razem ogłoszenie skierowane specjalnie do przedstawicielek płci pięknej. Szukamy trzech dziewczyn, które sprawdzą się w roli hostess na jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Dajcie się odnaleźć!

23 i 24 maja w hali EXPO w Krakowie odbędą się jedne z największych targów motoryzacyjnych w Polsce - MOTO SHOW W KRAKOWIE 2015, których patronem medialnym jest Interia. Podczas imprezy zobaczymy m.in. premiery znanych marek samochodowych, pokazy mistrzów kierownicy oraz gwiazdy sportów motorowych.

Reklama

MaxModels.pl wraz z Interią poszukuje trzech hostess, które będę promowały stoisko moto.interia.pl 23 - 24 maja w Krakowie.

Wymagania:

Wiek: od 18 - 25 lat

Wzrost: min. 165 cm wzrostu

Rozmiar: XS, S

Doświadczenie: mile widziane


Jeśli spełniasz powyższe wymogi zgłoś się! Prześlij do nas maila na adres konkurs@maxmodels.pl , który będzie zawierał:

- parę zdań o Tobie,

- nick, ktorym posługujesz się w serwisie MaxModels,

- naturalne zdjęcie Twojej twarzy,

- zdjęcie całej sylwetki.

Na Wasze maile czekamy do 17-go maja do godz. 23:59. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy dziewczyny, które otrzymają od nas nagrodę pienieżną o wartości 300 zł i będą uczestniczyły w MOTO SHOW W KRAKOWIE 2015. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Organizatorzy MOTO SHOW Kraków deklarują, że tegoroczna edycja będzie obfitować w jeszcze więcej atrakcji. Pasjonuje cię motoryzacja, moc, niepowtarzalny styl i ponadprzeciętne osiągi. 23 i 24 maja odwiedź Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje