Reklama

"Lux perpetua" - wyniki konkursu

To już ostatnia część największej do tej pory produkcji audiobookowej w Europie! 124 aktorów wcieliło się w 192 role, a spektakularne efekty dźwiękowe z klimatyczną muzyką Adama Skorupy stworzyły niezapomniany teatr wyobraźni, którym chcemy się podzielić. Sprawdźcie, czy wygraliście!

"Lux perpetua" z języka łacińskiego znaczy dosłownie "nieustające światło" lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie "światłość wiekuista".

Reklama

Krwawy czas wojen husyckich na Dolnym Śląsku jest tłem przygód młodego Reynevana. Przemierza ziemie śląskie, czeskie i polskie w poszukiwaniu mordercy swojego brata. Po drodze wplątuje się w intrygi miłosne i polityczne. I gdy odnajduje miłość swojego życia, wybranka jego serca zostaje uprowadzona. Spokojne usposobienie idealisty, zielarza i medyka ustępuje mrocznej stronie jego charakteru. Aby odzyskać ukochaną musi wcielić się w husyckiego szpiega, zabójcę i mściciela.

Stawia wszystko na jedną kartę i postanawia uwolnić swoją miłość z rąk porywaczy. Kontrastowość okrucieństwa wojennego z wątkami miłosnymi podsyca ciekawość jaki będzie finał przygód Reinmara z Bielawy. A będzie zaskakujący jak na Sapkowskiego przystało!

"Lux perpetua" godnie wieńczy wybitne dzieło mistrza powieści fantastycznych i twórcy bohatera "Wiedźmina". Trylogia napisana z rozmachem i z wielką precyzją o każdy detal historyczny, opatrzona specyficznym humorem Sapkowskiego i jego kunsztem pisarskim.

Mamy dla was 10 płyt CD i 15 MP3 do pobrania z sieci. Aby dostać jedną z nagród należało odpowiedzieć na pytanie: Czyją córką była prababka Reynevana?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Była córką księcia Henryka VI Wrocławskiego.

Nagrody otrzymują:


Płyty CD:

Jacek Czekaj
Hanna Wiśniewska
Kamil Muszyński
Jacek Sawicki
Paulina Tomaszewska
Michał Stonawski
Krzysztof Urbaniak
Adrianna Pietluch
Michał Kroszka
Anna Butwiłowska

Pliki MP3:
Kamil Nastulski
Aleksandra Kołodziej
Piotr Pestka
Paweł Jankowski
Maciej Walczak
Paweł Matusiak
Andrzej Kusek
Andrzej Wojech
Kamil Kotoński
Krystian Kwiatek
Łukasz Żak
Agata Marszałek
Przemysław Gawłowski
Marlena Urbańska
Wojciech Toczyński

Gratulujemy!

UWAGA!


Osoby, które wygrały pliki MP-3 muszą się zalogować za pomocą adresu mailowego, z którego wysyłały odpowiedzi konkursowe na stronie: kolekti.pl. Po wysłaniu maila z adresu rejestracyjnego na kontakt@kolekti.pl i podaniu hasła Lux Perpetua na waszych kontach pojawi się plik do pobrania. W razie jakichkolwiek kłopotów prosimy o kontakt na adres konkursowy. 

REGULAMIN KONKURSU

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lux Perpetua | Andrzej Sapkowski | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje