Reklama

Konkurs "Muzyczny" - wyniki

Napisz, czy słuchanie muzyki sprawia ci przyjemność i zgarnij nagrody.

Czego słuchasz jadąc rano do szkoły, czy pracy? Czy słuchanie muzyki sprawia przyjemność? Jeśli tak , to w jaki sposób?

Reklama

Opis powinien być zabawny, poruszać nasze serca, lub niezwykle nas zaskoczyć. Komisja złożona z członków redakcji wybierze, naszym zdaniem, najlepsze, najciekawsze i najzabawniejsze odpowiedzi. Musisz być kreatywny!

W mailu trzeba było obowiązkowo podać  swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania i numer telefonu. Maili bez tej informacji nawet nie czytamy!

Aby wygrać zestaw płyt należało odpowiedzieć na pytanie:
Czy słuchanie muzyki to już tylko zajęcie w tle, podczas np. jazdy samochodem, czy stanowi przyjemność samą w sobie? Jakie jest Twoje zdanie?

I wysłać odpowiedź zatytułowaną "muzyka" na adres: facet_konkurs@firma.interia.pl

Zwycięzcami są:

Andrzej Farbaniec

Anna Wasyliszyn

Piotr Lenkiewicz

Łukasz Wierzbowski

Adam Mikoszewski

Gratulujemy!


Do wygrania było 5 zestawów złożonych z 5 płyt:

Mumford & Sons, Babel; Misja Afganistan; Muchy; King Animal, Soundgarden; All this dancin’ around, Triggerfinger

"Misja Afganistan" to wydawnictwo muzyczne inspirowane nowym serialem emitowanym od października w Canal+, który obrazuję historię żołnierzy polskiego kontyngentu w Afganistanie.

Na trzech płytach znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową do serialu skomponowaną przez Bartosza Chajdeckiego oraz utwory polskie i zagraniczne, których wybór inspirowany był tematyką serialu. To naprawdę bardzo dobre męskie granie w wykonaniu Comy, Maleńczuka, Waglewskiego, Kim Nowak, Megadeth, The Killers, Archive, Soundgarden i wielu innych.

Jednopłytowa edycja najnowszego albumu zespołu Muchy trafił do sklepów 24 listopada. Wydanie zostało poszerzone o niepublikowane dotąd nagrania z prób i sesji demo do "chcecicospowiedziec". Promuje je trzeci - jak do tej pory - singiel z płyty. Utwór pt. "Wrożby" oraz najnowszy teledysk zespołu, który miał swoją premierę 30 listopada.

Soundgarden to jeden czołowych zespołów sceny muzycznej z  Seattle. Grupa ma na swoim koncie 2 nagrody Grammy, 21 milionów sprzedanych płyt na świecie, ale przede wszystkim nieoceniony wkład w rozwój muzyki rockowej. Soundgarden wznowili swoją działalność w 2010r. Od tej pory zdążyli wydać retrospektywny album "Telephantasm" oraz swój pierwszy koncertowy album "Live on I-5", a także nagrać utwór "Live To Rise" do ścieżki dźwiękowej "The Avengers".  Soundgarden tworzą: Chris Cornell, Matt Cameron, Kim Thayil i Ben Shepherd.

Od czasu  wydanej w 2009r.debiutanckiej, multiplatynowej już  płyty "Sigh No More" zespół zapoczątkował prawdziwą folkową rewolucję. To właśnie Mumford & Sons przetarli szlaki dla takich artystów jak Of Monsters And Man, King Charles, czy robiących właśnie spore zamieszanie The Lumineers. Album "Babel" znalazł się na pierwszym miejscu list sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytanii jak i USA.

Trzech dojrzałych Belgów na swój wielki moment musiało poczekać aż kilkanaście lat. Choć w rodzimej Belgii są popularni od lat, to świat o nich usłyszał dopiero niedawno i to za sprawą covera. To właśnie Triggerfinger wykonali piosenkę z repertuaru  Likke Li "I Follow Rivers" lepiej niż sama autorka. Jak gdyby utwór został napisany specjalnie dla nich. Taka wersja zwyczajnie nie mogła przejść niezauważona! I najwyraźniej historia lubi się powtarzać, bo Triggerfinger zaczynali w 1998r. właśnie jako cover band. Szybko jednak wypracowali sobie własny, charakterystyczny styl i zaczęli tworzyć swój autorski materiał. Na swoim koncie mają już 4 albumy, z których najnowszy  - "All This Dancin’ Around" niedawno ukazał się w Polsce.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Misja Afganistan | muchy | Soundgarden | Babel Build | Triggerfinger | muzyka | konkurs | nagrody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje