Reklama

Hardkorowy konkurs - wyniki

Jeśli myślicie, że po ośmiu sezonach znacie już wszystkie tajemnice „Hardcorowego lombardu”, to jesteście w błędzie. Tym razem emocje będą jeszcze większe! Dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs!

Zdrada najbardziej zaufanych pracowników, jeszcze bardziej ekscentryczni klienci, a do tego coraz poważniejsze konflikty pomiędzy samymi Goldami. Tego, czy uda się je przezwyciężyć, dowiecie się oglądając premierowe odcinki 9. sezonu "Hardcorowego lombardu" na CBS Reality od 2 do 10 grudnia w dni powszednie o godzinie 21:00 i 21:30.

Reklama

Na początku 9. sezonu rodzina Goldów będzie musiała się pozbierać po niespodziewanej zdradzie ze strony szefa ochrony. Właściciele "Hardcorowego lombardu" wezmą sprawy w swoje ręce. Niestety, okażą się chyba zbyt restrykcyjni. Kłótnia pomiędzy Sethem a resztą rodziny i personelem będzie wisiała na włosku. Ashley i Seth będą rywalizować o to, które z nich dokona większej liczby transakcji. Początkowo  prowadzi Ashley, jednak jej brat będzie miał asa w rękawie!

Rodzina Goldów jest przyzwyczajona do bulwersujących zachowań klientów, ale nie do skandali wewnątrz firmy. W sezonie 9. będą niemile zaskoczeni tym, że być może jeden z ich pracowników przyjmuje łapówki.

Ponadto Les przejdzie samego siebie, jeśli chodzi o dobór kupowanych przedmiotów. Na krótko weźmie sobie do serca uwagi dzieci po szalonym zakupie zegarków,  ale gdy tylko kilka ciekawych zwierząt pojawi się w lombardzie, od razu się nimi zainteresuje. Nie oprze się także przerażającej kolekcji lalek świątecznych!

Konflikt rodzinny osiągnie apogeum, gdy Seth sprzątnie Ashley sprzed nosa intratną transakcję. Les postanowi odseparować od siebie rodzeństwo. Jak się okaże, lombard będzie miał także problemy nadchodzące z zewnątrz. Klienci będą urządzać sceny już na parkingu, jeszcze zanim przekroczą drzwi firmy rodziny Goldów. Czy w chwili kryzysu rodzinie uda się zjednoczyć?

Konkurs rozpoczyna się dnia 27 listopada 2013 roku i trwa do dnia 11 grudnia  2013 roku do godziny 23:59:59.

Nagrody zdobyli:


Miejsce 1 - Niebieski retro automobil - Przemysław Roman

Miejsce 2 - Vespa - podpórka do książek - Kinga Godek

Miejsce 3 - Zegar ze starodawnymi samochodami - Mirosław Fedoryszak

Miejsce 4 Czerwony retro automobil- Mateusz Ługowski

Miejsce 5 - Mini Vespa - Sławomir Lenart

Miejsce 6 i 7 - Ozdobna czaszka - Adrian Tur i Michał Toś

Miejsce 8, 9 i 10 - Metalowy mini motor - Rafał Guga, Damian Wocial i Mateusz Kucharczyk

Aby otrzymać nagrody należało odpowiedzieć na pytanie: Czy prowadzenie lombardu to Twoim zdaniem dobry pomysł na biznes? Czy wyobrażasz sobie, że podobnie jak Les Gold, mógłbyś prowadzić lombard, w którym znajduje się, bagatela, 49 tysięcy przedmiotów?

REGULAMIN KONKURSU

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lombard | konkurs | telewizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje