Reklama

VIII Poligon kabaretowy

Poligon kabaretowy nabiera wiatru w żagle. Po raz kolejny zacumuje 17 listopada w porcie przy klubie Włodkowica 21. Tego dnia na scenie zagrają kabarety z Wrocławia, Opola i Zielonej Góry.

Podczas ósmego Poligonu wystąpi pięć kabaretów. Premierowe skecze pokażą kabarety Chyba, Nic nie szkodzi i OTOoni (wszystkie z Wrocławia) oraz Dabz (z Opola). Kabarety zagrają nowe skecze, monologi i piosenki napisane pod kategorie "Na gazie", "W innym świetle" oraz "Nie każdy może być petentem". Kabarety będzie oceniało jury, które zadecyduje, który kabaret wygra nagrody rzeczowe (warcaby, pół litra i słoik ogórków).

Reklama

Kabaret wybitny

Ósmy Poligon kabaretowy zwieńczy występ zielonogórskiego kabaretu (czytaj: dobrego kabaretu), który składa się z (uwaga: informacja dla pań) nieco przystojnych dwóch mężczyzn oraz (uwaga: informacja dla panów) bardzo urodziwej kobiety. Gwiazdą tego wieczoru będzie odważny, bezkompromisowy i dynamiczny Kabaret z Grzywką.

O Kabarecie z Grzywką można by napisać, że jest kabaretem wybitnym. Że na polskiej scenie osiągnął już wszystko. Że jest kabaretem dojrzałym i popularnym Ale po co kłamać?

Wszystko i każdemu

Kabaret z Grzywką to jedna z najmłodszych formacji działających przy Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Nic jeszcze nie osiągnął. Nikt go jeszcze nie zna... no, może kilka osób. Ale jest kabaretem zdolnym i obiecującym. Potrafi obiecać wszystko i każdemu.

Wieczór poprowadzi kabaret Chyba z Wrocławia.

Ściągawka

Miejsce: "Włodkowica 21" (ul. Włodkowica 21, Wrocław).

Data: 17 listopada 2009.

Godzina: 19.08.

Wystąpią kabarety: Chyba, Dabz, OTOoni, Nic nie szkodzi.

Wieczór poprowadzi: kabaret Chyba.

Gwiazda wieczoru: Kabaret Z Grzywką.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kabarety | kabaret | poligon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje