Reklama

Neo-Nówka w Katowicach

Chcesz przekonać się na żywo co się dzieje, jak Polacy przychodzą do nieba? Obejrzyj występ kabaretu Neo-Nówka w Katowicach!

Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość.

Reklama

Rok 2008 bez wątpienia należał do kabaretu Neo-Nówka, bo kto z was nie widział skeczu, w którym Polacy przychodzą do nieba. W ciągu dwóch miesięcy skecz ten obejrzało ponad milion internatów z czego 30 porc. nie miała dostępu do internetu. Taki sam wynik w Indiach czy Chinach zostałby pewnie niezauważony. Ale na szczęście mieszkamy w Polsce i właśnie o Polsce i o Polakach jest najnowszy program kabaretu Neo-Nówka pt. "Co by było gdyby...?" , który będzie można zobaczyć w Katowicach.

7 maja o godz. 20. w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach, pl. Sejmu Śląskiego 2. Bilety: 39,00 zł i 49,00 zł.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kabaret | Katowice | Kabaret Neo-Nówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje