Reklama

"To zaklęcie sprawi, że kobieta zatańczy nago"

​Kilka dni temu na aukcji w Wielkiej Brytanii sprzedano 350-letni zwój z zaklęciem, które między innymi "sprawia, że kobiety tańczą nago". Magiczny przedmiot osiągnął cenę 28 tys. dolarów.

Zwój był ponoć własnością czarodzieja należącego do słynnego magicznego bractwa Przebiegłych Ludzi z Essex.

Reklama

Na 476 stronicach zapisano, jak odprawić czary, które oprócz dzikich pląsów bez ubrania mogą doprowadzić do zauroczenia, zakochania się, ale też schudnięcia albo "śmierci chorej osoby".

Jednak najważniejszym zaklęciem jest oczywiście to, które ma sprawić, że kobieta zatańczy przed czarującym nago. Dokładnie brzmi ono:

"Wtedy, gdy księżyc wejdzie w pełnię należy napisać świeżym woskiem już wypowiedzieć na głos słowa ala aymala, a dama zatańczy". Niezbyt trudne.

Z innych magicznych porad, jeśli chcesz sprawić, aby "dama" zakochała się w tobie, autor zwoju poleca... ugotowanie bulionu ze świńskich kości. "Napisz jej imię na pergaminie, a ten wrzuć do ognia, na którym gotuje się wywar z ziół zmieszanych z kośćmi świni. Następnie podziel się wywarem z twoją panią."

Organizatorzy aukcji spodziewali się, że cena osiągnie maksymalnie tysiąc dolarów. Byli mocno zaskoczeni, kiedy aukcja zakończyła się na pułapie 28 tysięcy. Tak cenna wiedza o magicznych praktykach jest najwyraźniej bardziej pożądana, niż im się wydawało. Nic dziwnego biorąc pod uwagę, ile można dzięki niej zyskać

/rk


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje