Brooke Banker: Najdłuższe nogi w Nowym Jorku

Prawdziwą furorę w sieci robi filmik o nowojorskiej modelce Brooke Banker, posiadaczce wyjątkowo długich nóg. Przy wzroście 180 cm, blond piękność ma nogi o długości 117 cm.

26-letnia Amerykanka karierę w modelingu rozpoczęło cztery lata temu. Wcześniej studiowała lotnictwo i public relations, a także grała w siatkówkę. Teraz media okrzyknęły ją modelką o najdłuższych nogach w Nowym Jorku. Mnożą się publikacje na jej temat, ale o intratnych kontraktach, które by podpisała, jeszcze nie słychać.

Jej "skarby" mierzą 117 cm i stanowią dwie trzecie jej ciała. Podobno w rodzinie modelki długie nogi to coś normalnego. Na co dzień Brooke nie nosi szpilek. Z wysokich obcasów korzysta tylko w pracy. "Muszę uważać, gdy kupuję ubrania. Zwłaszcza mini może okazać się trochę za krótka" - mówi Brooke w wywiadzie dla kanału internetowego Barcroft TV. By utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji, cztery - pięć razy w tygodniu ćwiczy na siłowni. Jak przyznaje, często zaczepiają ją niżsi faceci i fetyszyści nóg. Na razie Brooke jest singielką.

Do tej pory długonogą pięknością, która zrobiła największa karierę jest Słowaczka, Adriana Sklenarikova. W 1998 roku jej nogi wpisano do Księgi Rekordów Guinessa, jako "najdłuższe wśród top modelek". Przy 180 cm wzrostu, mierzą 126 cm. Najdłuższe nogi na świecie należą do Rosjanki Swietłany Pankratowej. Przy 196 cm wzrostu, mają aż 132 cm.
Najlepsze tematy