Reklama

Zobacz pierwszą polską superbohaterkę!

Joanna Tuczyńska jest nie tylko największą konkurentką Natalii Siwiec, ale przede wszystkim dziewczyną, którą możemy z powodzeniem nazwać "naszą" superbohaterką.

Joanna nie ma co prawda żadnych specjalnych mocy, choć jej porażająca uroda potrafi sprawić, że mężczyźni tracą dala niej głowę. Nie wierzycie? Tuczyńska podbiła już naszych zachodnich sąsiadów, Niemcy, robiąc tam niezliczoną ilość sesji zdjęciowych i reklam, w których pokazywała swoje idealne ciało. Niedawno została też gwiazdką okładki hiszpańskiego FHM-a. Zastanawiamy się tylko dlaczego jest o niej tak cicho w Polsce...

Reklama

Wielkopolanka od kilku dobrych lat pracuje w Niemczech kursując między Berlinem a Monachium. Ciągłe bycie w rozjazdach zupełnie jej nie przeszkadza, ponieważ - jak często przyznaje w wywiadach - uwielbia podróżować. Opuszczając dom zawsze stawia sobie jeden warunek - w czasie pobytu poza miejscem zamieszkania musi znaleźć czas na wizytę na basenie i jogging.

Jak nietrudno się domyślić Joanna jest zwolenniczką zdrowego trybu życia. W końcu jak przystało na profesjonalistkę nie może pozwolić sobie na to, aby nie była w doskonałej formie.

Tuczyńska coraz częściej mówi głośno o tym, że chciałaby spróbować swych sił w filmie. Zdjęcia z sesji, w której pozuje jako Wonder Woman - superbohaterka komiksów wydawnictwa DC - mają duży potencjał ku temu, aby zwrócić uwagę filmowców na polską modelkę. Bo któż nie chciałby mieć pierwszej polskiej superbohaterki w swojej produkcji?

Mamy ogromną nadzieję, że Joanna już wkrótce faktycznie zamieni pozowanie przed obiektywami aparatów na odgrywanie roli przed kamerami. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy nie życzyli sobie i wam tego, aby Tuczyńska od czasu do czasu pokazała jeszcze swoje ciało na nieruchomych obrazach - te jak żadne inne nadają się na tapetę na pulpit i staroszkolny plakat na ścianie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Tuczyńska | Wonder Woman | Monika Pietrasińska | Dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje