Reklama

Zobacz najseksowniejsze kobiety świata zanim stały się znane

Każda gwiazda Hollywood i wybiegów musiała gdzieś zaczynać. Okazuje się, że często pierwszym progiem do wielkiej kariery najgorętszych dziewcząt były... reklamy telewizyjne. W odmętach sieci znaleźliśmy najlepsze z nich, gdzie przyszłe celebrytki grały główne role.Reklama

Mila Kunis, Naomi Watts, Salma Hayek - to tylko niektóre z dziewcząt, których kariery wzięliśmy pod lupę. Teraz kojarzymy je z wielkimi hollywoodzkimi produkcjami, ale część z tych dojrzałych już aktorek zaczynała już w wieku kilku lat.

Jak głosi stara prawda: "W Fabryce Snów nikt nie wziął się znikąd". Przed wielkimi rolami, które zapewniły im sławę i pieniądze pojawiały się te małe pozwalające zaistnieć tylko na kilkadziesiąt sekund na małych ekranach. Mowa oczywiście o reklamach najróżniejszych produktów. Te okazały się dla bohaterek niniejszego artykułu prawdziwą przepustką do filmowego światka.

Dzisiejsze gwiazdy mogą nie być zadowolone ze swych pierwszych występów, ale nie zmienia to faktu, że bez nich nie byłoby ich tam, gdzie znajdują się teraz. Na czerwonych dywanach, festiwalach, galach i w produkcjach najzdolniejszych reżyserów.

Mila Kunis

Jedna z najseksowniejszych kobiet na ziemskim globie i świetna aktorka. Milę Kunis część z was może kojarzyć z serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Ci, którzy zainteresowali się nią dopiero niedawno z pewnością kojarzą jej rolę w "Czarnym Łabędziu", gdzie pokazała, że nawet "numerek" z Natalie Portman nie jest dla niej czymś niezwykłym.

Jednakże na długo przed tym jak Mila przeszła na ciemną stronę mocy była ona słodką dziewczynką z reklamy mówiącej lalki.

Naomi Watts

Brytyjka i Australijka jednocześnie, buddystka, wegetarianka i zabójczo piękna aktorka. Pamiętamy ją m.in. z lynchowskiego "Mulholland Drive", gdzie nie bała się zagrać w lesbijskiej scenie miłosnej, "The Ring" i King Konga". W 1986 r. zaczęła się jej kariera filmowa, ale już wcześniej Naomi występowała w reklamach telewizyjnych. Jedną z najciekawszych możecie zobaczyć poniżej.

Sarah Michelle Gellar

Zanim trzydziestosześcioletnia dziś Amerykanka wcieliła się w pamiętną Buffy Summers z serialu "Buffy: Postrach Wampirów" można było ją zobaczyć m.in. w reklamie sieci Burger King. Było to też na długo przed tym jak zdobyła czarny pas w Taekwondo, stała się gwiazdą horrorów i ostatecznie zwolniła wybierając role telewizyjne zamiast wielkobudżetowych produkcji z Hollywood.

Salma Hayek

Dzisiaj znakomita aktorka, producentka i reżyserka, dawniej... gwiazdka reklamy sieci fast foodów. Musimy przyznać, że od tamtej rólki po jej pamiętne występy w "Desperado" i "Od zmierzchu do świtu" minęło naprawdę sporo czasu. Salma nabrała nie tylko kształtów, ale i seksapilu. Mamy nadzieję, że Meksykanka mimo swojego wieku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Lindsay Lohan

Dla jednych charakterystyczna i utalentowana aktorka, dla innych skandalistka, narkomanka i pijaczka. Lindsay to niezwykle barwna postać wśród hollywoodzkiej śmietanki towarzyskiej. Warto wspomnieć, że Amerykanka zaczęła swoją karierę w bardzo młodym wieku. Po raz pierwszy w reklamówce pojawiła się mając zaledwie trzy lata. My przygotowaliśmy dla was spot, w którym Lindsay jest już trochę starsza. Poznacie ją?

Evangeline Lilly

Tę kanadyjską aktorkę kojarzymy głównie dzięki roli Kate z "Zagubionych" oraz występach w "The Hurt Locker: W pułapce wojny" i "Gigantach ze stali". Zaznaczmy też, że w 2005 r. zajęła drugie miejsce w plebiscycie magazynu Maxim na najseksowniejszą kobietę świata. Wcześniej Lilly, podobnie jak wiele jej koleżanek po fachu, występowała w reklamach. Jedna z nich to perełka na naszej liście - telefoniczny serwis randkowy dla singli.

Tegoroczna laureatka Oscara ma zaledwie 22 lata, ale już zdążyła zdobyć serca widzów rolami w filmach "X-Men: Pierwsza Klasa", "Igrzyska Śmierci" i "Poradnik pozytywnego myślenia". Za ten ostatni otrzymała statuetkę Akademii. Mało kto wie, że czternastoletnią Jennifer można było zobaczyć w 2005 r. w spotach promujących program "My Sweet Sixteen" produkcji MTV. Jej kariera rozwija się w szaleńczym tempie. Co przyniesie jutro?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje