Reklama

Słynna blondynka pozuje topless jako brunetka

Candice Swanepoel znana była do tej pory jako blond-aniołek bieliźnianej marki Victoria's Secret. Ostatnio jednak modelka zaskoczyła swoich fanów. Na potrzeby wyjątkowej sesji zdjęciowej przeistoczyła się w brunetkę.

Pięknośc z RPA zdecydowała się po raz kolejny zapozować do zdjęć dla męskiego magazynu. W zeszłym miesiącu jeszcze jako blondynka pojawiła się na rozkładówce brytyjskiego wydania "GQ", tym razem skorzystała z propozycji "10 Magazine".

W jego grudniowym wydaniu widzimy jednak Candice w zupełnie nowym wydaniu. Przede wszystkim aniołek Victoria's Secret nie jest już blond-aniołkiem, lecz seksowną, zmysłową brunetką. Do tego cała sesja zdjęciowa utrzymana została w dość gustownym klimacie retro o wysokim współczynniku "artyzmu", jak zapewniają wydawcy magazynu.

Recenzje sesji dla "10 Magazine" są bardzo pozytywne. Niektórzy twierdzą nawet, że niebieskooka Candice po zmianie koloru włosów przypomina samą Angelinę Jolie. Dodajmy, że autorem zdjęć jest Gregory Harris, a za stylizację odpowiadał Tony Irvine.

Sztuka sztuką, ale co z tymi zdjęciami topless? Spytacie zapewne. Spokojnie - są i takie, choć stanowią tylko małą część sesji zdjęciowej. Ale nie narzekajmy - nie co dzień zdarza się bowiem oglądać jedną z najpiękniejszych modelek świata bez górnej części garderoby...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje