Reklama

Skandaliczna pomyłka podczas wyborów miss. Okazało się, że pomylono zwyciężczynie

Tylko 24 godziny Denise Garrido mogła cieszyć się z tytułu Miss Universe w Kanadzie. Później korona została jej zabrana, bo okazało się, że przy wprowadzaniu punktów do komputera nastąpiła pomyłka...

"Byłam zszokowana. Najpierw spełniłam swoje największe marzenie i nagle po jednym dniu wszystko zniknęło. Pękło jak bańka mydlana" - powiedziała Garrido.

Reklama

Błąd został zauważony przez organizatorów, już po zakończeniu gali w Toronto. Jeden z pracowników pomylił się przy wprowadzaniu punktów do komputera i dlatego ogłoszono inne wyniki, aniżeli faktycznie były.

"Wszystko wyszło na jaw, jak już konkurs dawno się zakończył. Wyniki są, bowiem jeszcze raz sprawdzane przez niezależną komisję i oni właśnie wpadli na błąd" - przyznał dyrektor konkursu.

W rzeczywistości Garrido, zajęła czwarte miejsce. Zwyciężyła 26-letnia Riza Santos. Korona zatem została szybko odebrana i ma być przekazana w Calgary prawdziwej triumfatorce.

"Cała sytuacja złamała mi serce. Jest mi bardzo smutno. Z drugiej strony nikt mi nie zabierze tej radości, jak ogłoszono wyniki. Zapamiętam to do końca życia" - zapewniła Garrido. 

Riza Santos - prawdziwa Miss Universe CanadaPAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miss Universe | Kanada | wybory | głosowanie | jury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje