Reklama

Rita Mattos: Najseksowniejsza sprzątaczka świata

Oto Rita Mattos. Gdy całe Rio de Janeiro jeszcze smacznie śpi, ona rusza do pracy. Zamiata ulice, przetyka studzienki. Lubi swoją pracę, lecz niewykluczone, że wkrótce w jej życiu wiele się zmieni. Dzięki internetowej sławie 23-latka posadę sprzątaczki może zamienić bowiem na karierę... modelki!


Reklama

Dziś niewiele trzeba, by z dnia na dzień stać się "sensacją internetu". W przypadku seksownej Rity wystarczyło, że jej zdjęcia rozniosły się po sieci za pośrednictwem komunikatora "WhatsApp".

Oczywiście mowa o zdjęciach na których 23-latka widnieje w roboczym kombinezonie podczas sprzątania ulic. Jest zadowolona z siebie i uśmiechnięta. Widać, że praca sprzątaczki nie jest dla niej żadnym upokorzeniem.

Internetowi szperacze bez trudu namierzyli prywatny facebookowy profil dziewczyny. Liczba jej znajomych błyskawicznie osiągnęła maksymalną ilość - pięciu tysięcy. Rośnie za to liczba obserwujących ją użytkowników. W tej chwili to ponad 42 tysiące osób. Fanów przybywa również na jej oficjalnym koncie na Instagramie. Aktualnie subskrybuje ją 36 tysięcy użytkowników tego serwisu.

"Ludzie są zaskoczeni, kiedy widzą ładną dziewczynę sprzątającą ulicę. Mówią, że mogłabym znaleźć lepszą pracę, niż zamiatanie" - przyznała Rita w rozmowie z Brazil Extra.

"Tylko dlaczego panuje przekonanie, że każda osoba sprzątająca musi być koniecznie brzydka? To nieładne uprzedzenie w stosunku do tych ludzi" - dodała.

Początkowo nie chciała myśleć o zmianie pracy, ale widząc zamieszanie wokół własnej osoby, chyba zrozumiała, że otwierają się przed nią całkiem nowe możliwości.

"Najpierw myślałam, że to jakiś żart i to w złym stylu. Wydawało mi się, że ludzie mnie krytykują, ale teraz widzę, że to raczej są pochwały pod moim adresem. Dla mnie to szansa, żeby poszukać pracy jako modelka" - zdradziła urocza Rita Mattos.

Czy faktycznie zrobi karierę? Tego nie wiemy. Ale mamy wrażenie, że świat będzie piękniejszym miejscem, gdy latynoskich kształtów Rity nie będzie krępował przyciasny kombinezon roboczy...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje