Reklama

Pokazuje wdzięki tym, którzy lubią sobie popatrzeć

Brittney Palmer - to nazwisko powinni znać prawdziwi koneserzy kobiecego piękna. Urodziwa Amerykanka nie należy do wstydliwych i chętnie prezentuje swoje wdzięki tym, którzy lubią sobie popatrzeć.

Nie inaczej było tym razem. Należąca do elitarnej grupy "Octagon Girls", Brittney zgodziła się na rozbieraną sesję do magazynu FHM. My prezentujemy wam wideo nakręcone w studio podczas wykonywania zdjęć dla brytyjskiego miesięcznika.

Określająca się mianem kobiety Renesansu Brittney ma wiele talentów. Świetnie radzi sobie w ringach MMA, zapowiadając kolejne rundy walk, dobrze maluje, tańczy i śpiewa. Nie zdziwiło nas więc wcale, że również przed obiektywem piękna Amerykanka czuje się jak ryba w wodzie.

Miłośnicy urody Brittney mogą zatem zobaczyć ją półnagą w czerwonej zmysłowej bieliźnie na tle amerykańskiej flagi, odzianą wyłącznie w skąpe majteczki i bejsbolową kurtkę, czy też pozującą z małą czerwoną... hulajnogą.

Oj chyba trzeba będzie zamówić z Wysp najnowszy FHM! Szczególnie, że oprócz uroczej Octagon Girl, zobaczyć można w nim także najnowszą dziewczynę Jamesa Bonda, Berenice Marlohe.

Reklama

Nowa dziewczyna Bonda już się rozbiera

Brittney Palmer - sesja dla FHM

Aha, i jeszcze jedno. Ci, którzy chcieliby sobie wytapetować ścianę zdjęciami Brittney wcale nie muszą tego robić. Zamiast tego mogą zamówić kalendarz na 2013 rok z jej zdjęciami. Żebyście nie musieli jednak kupować kota w worku, mamy dla was filmik i z tej sesji zdjęciowej. Sami obejrzyjcie i oceńcie, czy warto.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: octagon girls | FHM | sesja rozbierana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje