Reklama

Pokazała swe piękne ciało - życzyli jej śmierci

Albina Ildrarova to pierwsza kobieta w historii Dagestanu, która rywalizuje o tytuł Miss Rosji. Jednak nie wszyscy obywatele jej kraju są z tego powodu dumni. 21-latka jest bowiem Muzułmanką i obnażanie ciała nie bardzo nie spodobało się ludziom w jej ojczyźnie.

Miss Rosja to konkurs piękności jakich wiele na świecie. Dziewczyny prezentując swe wdzięki pojawiają się przed jurorami w bieliźnie, czy strojach kąpielowych. Takie konkurencje przeważnie wzbudzają uśmiech na twarzach mężczyzn, ale nie w Dagestanie.

Publiczne obnażanie się Ildarovej bardzo nie spodobało się konserwatywnym Muzułmanom, którzy na internetowych forach dali upust swoim frustracjom. "Dokąd zmierza ten świat? Takie córki należy grzebać żywcem", "To jest chore! Czy ktoś mógłby ją zastrzelić?" - krzyczały najbardziej ekstremalne wypowiedzi obrońców słowa Koranu.

"Fakt, jest piękna i z tym się nie kłócę. Ale sam fakt, że młoda kobieta z Dagestanu wychodzi na wybieg w samej bieliźnie, sprawia że jestem smutny" - skomentował internauta podpisujący się jako Marat Isakov.

Oczywiście wiele osób bierze Albinę w obronę, podkreślając, że nie robi nic złego i wróżąc jej spore szanse w konkursie Miss Rosja. Sama zainteresowana  nie uważa, jakoby robiła coś złego. W odpowiedzi na groźby, radzi hejterom dokładniej przyjrzeć się temu, co dzieje się w Dagestanie.

"Jeśli chcą dobrać się do mnie, niech najpierw zrobią porządek na własnym podwórku. Myślę, że ludzie w Dagestanie doskonale wiedzą, co dzieje się wieczorami w klubach i widzą, jak ubierają się młode dziewczęta" - odbiła piłeczkę w rozmowie z "LifeNews".

"Wszystkie chodzimy na plażę, zakładamy stroje kąpielowe. To całkiem normalne. Wcale nie pokazuję się w wyzywającej bieliźnie erotycznej" - dodała.

Reklama


21-letnia Ildarova pochodzi ze znanej sportowej rodziny. Jej ojciec, Magomedrasul, to ceniony trener kick-boxingu, zaś jej matka, Ulyana Yusifowa dwukrotnie zdobywała mistrzostwo Europy w tej samej dyscyplinie.

Jedna z najpiękniejszych kobiet w Dagestanie w kwalifikacjach do finału Miss Rosja zdobyła  ponad 4000 głosów, co zapewniło jej udział w topowej dwudziestce. Korony jednak nie zdobyła - nową miss 2016 roku została Yanina Dobrovolskaya reprezentująca Tiumeń.

Dagestan to kraj, którego społeczność w ponad 80 procentach stanowią wyznawcy Islamu. W ostatnim ćwierćwieczu dochodziło tam do licznych konfliktów na tle religijnym i etnicznym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje