Reklama

Nowa dziewczyna Bonda już się rozbiera!

Podobała ci się nowa dziewczyna Jamesa Bonda w "Skyfall"? Mamy dla ciebie dobre wieści. Skąpo odziana Berenice Marlohe już niebawem pojawi się na łamach męskich magazynów!

Uwodzicielska Severine grana przez Berenice Marlohe, którą agent poznaje podczas akcji w Chinach, stała się po występie w "Skyfall" obiektem marzeń milionów mężczyzn.

Niektórzy twierdzą nawet, że to najpiękniejsza dziewczyna Jamesa Bonda od 50 lat, czyli od momentu, gdy na ekrany kin wszedł "Doctor No" - pierwsza część filmowej sagi.

Jeśli jesteś więc miłośnikiem urody 33-letniej Francuzki, nie możesz przeoczyć najnowszych wieści na jej temat. Nasi brytyjscy koledzy z redakcji męskiego magazynu FHM zapowiadają, że właśnie Berenice będzie gwiazdą ich nadchodzącego wydania. Na szczęście nie są to zapowiedzi gołosłowne. Dowód? Film zza kulis zdjęciowej sesji z Berenice, reklamowany hasłem "Najgorętsza dziewczyna Bonda w historii".

Reklama

"Ma na imię Berenice, pochodzi z Francji. Jest egzotyczna, tajemnicza, odrobinę niebezpieczna i gorętsza niż słońce w upalny dzień" - czytamy w zajawce materiału z FHM.

To jednak nie koniec dobrych wieści z Berenice w roli głównej. Zdjęcia z jej zmysłowej sesji obejrzycie także w najnowszym numerze miesięcznika Maxim.

Z Maxima dowiecie się że Berenice przygotowując się do roli w "Skyfall" musiała się oswoić z pistoletami naprawdę wielkiego kalibru oraz, że aktualnie nie ma chłopaka!

"Dobra dziewczyna Bonda, jest dziewczyną Bonda-singlem" - podkreśla i dodaje, że każdy, kto chce zdobyć jej serce musi umieć gotować. Najlepiej, jeśli zgłębiał wcześniej tajniki kuchni tajskiej i włoskiej, a także potrafi przyrządzać pyszne desery. Berenice przestrzega jednak, że nie mają u niej szans faceci, wykorzystujący do uwodzenia swoje... napakowane mięśnie.

Berenice Marlohe - za kulisami sesji dla FHM:

Kulisy sesji dla Maxima


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skyfall | Berenice Marlohe | James Bond | Bielizna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje