Reklama

Natalia Siwiec powraca na rozkładówkę CKM

Natalia Siwiec to gwiazda najnowszego, lutowego wydania magazynu CKM. 30-letnia modelka po raz czwarty trafia na łamy pisma i jak zwykle nie rozczarowuje! Oprócz tego w numerze poczytasz o punkowym zespole disco-polo, amerykańskim milionerze, któremu grozi długa odsiadka oraz o cenie męskiego orgazmu.

Wywiady:

- Bracia Figo Fagot
Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich zespółów imprezowych, znany m.in. z grania prześmiewczych form utworów disco-polo

Reklama

- Focus i Rahim
Czyli dziś 2/3 hiphopowego Pokahontaz , a jeszcze nie tak dawno 2/3 słynnej Paktofoniki

- Hokej na piasku
Piloci polskich helikopterów wojskowych w Afganistanie biorą udział w tamtejszej wojnie patrolując i atakując z góry, z powietrza. Ale to nie znaczy wcale, że są bardziej bezpieczni, niż ich koledzy na dole, na piaskach pustyni.

- Kim Dotcom

Był milionerem, teraz jest bankrutem z perspektywą długoletniej odsiadki, ale nie traci humoru. Kim Dotcom jest najbardziej znienawidzonym człowiekiem w Hollywood, bo stworzył serwis Megaupload.com, skąd każdy mógł sobie pobrać piracką wersję filmu lub piosenki. Teraz czeka na ekstradycje do USA, gdzie chcą go zapuszkować.

Raport CKM:

 

- Władczynie ludzkich umysłów
Czytelnicy CKM i fani CKM.pl wybrali kobietę, która rządzi umysłami polskich mężczyzn. No, może bardziej ich emocjami...

Motoryzacja - Brad Keselovski.
Polski ślad w szalonej amerykańskiej formule NASCAR był w ubiegłym roku szczególnie wyraźny: Brad Keselovski wygrał ją i został mistrzem. W nowym sezonie chce sukces powtórzyć

Partnerstwo: cena męskiego orgazmu
Różne rzeczy można sobie sprawić kosztem mniejszym lub większym. Męski orgazm nie jest tu wyjątkiem. Można mieć go za darmo, można wydać majątek i go... nie przeżyć.

Dzień z aplikacjami
Dzień bez skorzystania z aplikacji na smartfona to dzień stracony. Dlatego podpowiadamy ci, jak korzystać z nich 24 godziny na dobę, o każdej porze z innej.

Moda
Fajne ciuchy i buty pasujące na spotkania służbowe i pozasłużbowe

Pictoriale
Pani domu Małgosia Sławińska i asystentka imprezowa Kitti

Najnowszy CKM w sprzedaży ukaże się  14   lutego 2013

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: CKM | Natalia Siwiec | rozkładówka | sesja zdjęciowa | miesięcznik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje