Reklama

Muskularna Barbie: Ma mięśnie większe, niż twoje

Śliczna, niewinna dziewczęca twarz i ciało bestii! Nie, to wcale nie postać z kreskówki, czy filmu science-fiction. Mowa o najprawdziwszej kobiecie z krwi i kości, zawodowej kulturystce z Korei Południowej - Yeon-Woo Jhi.

Nazywają ją "Muskularną Barbie" i w sumie trudno o lepszy przydomek dla 34-latki. Kiedyś była chudą, przestraszoną dziewczynką, cierpiącą na ataki paniki, dziś jest wielką mistrzynią, która nigdy nie musi już czuć się słabsza od innych.

Yeon-Woo po raz pierwszy progi siłowni przekroczyła 14 lat temu. Planowała popracować nad sylwetką, masą mięśniową i pewnością siebie. Spodobało jej się i wciągnęła się tak, że niebawem zaczęła brać udział w zawodach fitness, gdzie prezentowała swoje ciało na scenie.

Następnie przyszła pora na zawody kulturystyczne. Pierwsze, w których wzięła udział - wygrała. W 2015 roku przeszła na zawodostwo. Ostatnio zaś stała się sensacją internetu po tym, jak jej zdjęcia z Instagrama zaczęły krążyć po sieci wzbudzając ogromne zdziwienie.

"Z początku dźwiganie ciężarów było tylko hobby, jednak gdy wygrałam krajowe zawody kulturystyczne w Korei, zdecydowałam się na dalsze starty. Kiedyś byłam bardzo chuda i słaba, ale zawsze chciałam mieć duże mięśnie" - opowiadała w jednym z wywiadów Koreanka.

Imponujące bicepsy, tricepsy, łydki, mięśnie dwugłowe i czworogłowe, które przez lata wypracowała sobie Yeon-Woo możemy oglądać na bieżąco za pośrednictwem jej Instagrama. Też rzućcie okiem, bo na waszej osiedlowej siłowni takiej babeczki raczej nie spotkacie...

Reklama

WIĘCEJ MUSKULARNEJ BARBIE NA NASTĘPNEJ STRONIE

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje