Reklama

Je jak jaskiniowiec - jedyna aktorka bez anoreksji

Jennifer Lawrence - podoba nam się ta dziewczyna! Amerykańska aktorka jest kolejną, która powiedziała "stop" hollywoodzkiej modzie na anorektyczną figurę.

"Jem jak jaskiniowiec. Według standardów przyjętych w Hollywood jestem otyła" - wyznaje w grudniowym wydaniu amerykańskiego magazynu Elle. Nie skarży się jednak. Raczej wydaje się być dumna ze swojego podejścia do treningów i diety, a z wymogów stawianych innym aktorkom tylko się śmieje.

"Niedługo będę chyba jedyną aktorką w Hollywood, która nie ma anoreksji. Nic to jednak nie zmieni w moim podejściu do zawodu. Nie zamierzam się głodzić dla żadnej roli" - kategorycznie przyznaje.

"Nie chcę być jak inne dziewczyny, które zapatrzone w ideały piękna odmawiają sobie kolacji. To jest właśnie coś, czego byłam i jestem świadoma podczas moich treningów, kiedy staram się uzyskać pożądany wygląd mojego ciała. Chcę, żeby było mocne i w dobrej formie, a nie wiotkie i niedożywione" - dodaje 22-latka z Louisville.

Nasza redakcja obiema rękami podpisuje się pod deklaracjami ślicznej i seksownej Jennifer. Uważamy, że wygląda wprost idealnie i ostatnia rzecz, której potrzebuje, to głodówka, czy odchudzanie. Zresztą, zerknijcie na zdjęcie poniżej i sami oceńcie...

Reklama 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nadwaga | anoreksja | Hollywood | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje