Reklama

Hipnotyzuje biustem i podbija świat

Kate Upton podbija świat! Zjawiskowa blondwłosa 20-latka jest obecnie chyba najbardziej rozchwytywaną modelką na całej kuli ziemskiej. Nie ma tygodnia, aby w sieci nie pojawiło się kolejne wideo, na którym hipnotyzuje swoim boskim ciałem. Po listopadowej, niezwykle zmysłowej sesji dla Vogue Italia, Amerykanka zapozowała dla hiszpańskiej edycji tego miesięcznika.

W listopadzie ponętna Kate uwodziła na łamach włoskiego Vogue. Pojawiła się tam na okładce, a jej zdjęcia zrobiły furorę.

Fani spierali się, co do tego, czy stylizowana na lata 90. blondynka przypominała Madonnę, Marylin Monroe, czy może szczodrze obdarzoną przez naturę Annę Nicole Smith, ale co do jednego byli zgodni - sesja wyszła rewelacyjnie.

Reklama

Nieco bardziej sceptyczni byli koneserzy mody, którzy co prawda stwierdzili, że inspirowana pracami słynnego fotografa Helmuta Newtona sesja była stylowa, lecz był to styl wyzywającej i prowokującej Kate.

My rzecz jasna dołączamy się do głosów zachwytu, lecz musimy przyznać, że zanim dostrzegliśmy na zdjęciach Stevena Meisela pierwiastek artyzmu, najpierw zauważyliśmy biust Kate, wylewający się spod przyciasnej odzieży...

Emocje po zmysłowej sesji dla włoskiej edycji jeszcze nie opadły, a Kate już pojawiła się w kolejnej. Tym razem pozowała dla grudniowego, hiszpańskiego Vogue'a. Amerykanka pojawiła się na zdjęciach autorstwa Mario Testino i znów "zaliczyła" okładkę. Wewnątrz numeru zaś zaprezentowała się w kusych kostiumach kąpielowych.

Utalentowana, prawda? To jednak nie cała lista talentów Kate. Te naszym zdaniem najlepiej ukazał kilka miesięcy temu ekscentryczny nowojorski fotograf, Terry Richardson, który nakręcił takie oto wideo. Trzymajcie się mocno!

A jeśli wam wciąż mało, to na koniec mamy dla was niezwykle wymagające zadanie. Spróbujcie wytrzymać kwadrans, patrząc Kate prosto w oczy. My skapitulowaliśmy już po piętnastu... sekundach. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kate Upton | biust | vogue | fotograf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje