W tym roku weźmiesz 100 kg „na klatę”. I to bez wysiłku.

Brzmi jak wyzwanie dla strongmana albo innego herosa? Niekoniecznie. To też nie żart, bo sprawa jest dosłownie z gatunku tych „najwyższej wagi”.

Pamiętasz na pewno kultowe komiksy i filmy z Supermanem. Clark Kent, niepozorny facet wchodził do budki telefonicznej i za chwilę wychodził z niej jako superbohater. Ty też tak możesz. A najlepsze jest to, że nie potrzebujesz do tego budki telefonicznej. Wystarczy Twoja własna łazienka.  Ale po kolei...

Eko-premiera tej jesieni

Właśnie teraz na rynek wchodzi jednorazowa maszynka do golenia, której rączka w 95% składa się z  plastiku z recyklingu. Co więcej - samo opakowanie  również nadaje się do recyklingu, bo aż 90% jego składu również jest eko - ni mniej, ni więcej składa się z... makulatury!

Twórca tego nowatorskiego rozwiązania to Wilkinson Sword. Od powstania w 1772 roku marka nieustannie się zmienia, podążając za rozwojem technologii i dostosowując produkty do zmieniającego się świata.

100 kg, które zostawiłeś i nawet nie zauważyłeś

Statystyczny Europejczyk generuje w ciągu roku aż 100 kilogramów plastiku. To mniej więcej tyle, ile wystarczyłoby do zrobienia pomnika, przedstawiającego Cię w skali 1:1. Ale czy byłbyś dumny z takiego "upamiętnienia"?

No właśnie. Po co wytwarzać "nowe" tworzywa sztuczne, skoro można wykorzystać te z recyklingu?

W skali naszego kontynentu to aż 60 000 000 ton plastiku rocznie (czyli to tak, jakbyśmy tylko jednego roku i tylko w Europie produkowali ponad tysiąc Titaniców ze śmieci). Biorąc pod uwagę fakt, że na Pacyfiku mamy już wyspę śmieci, która jest 5 razy większa od Polski, zwyczajnie po ludzku nie wypada się dokładać do dalszego zaśmiecania planety.

Delfiny zbiłyby z Tobą piątkę, gdyby tylko mogły


Nikogo nie oszukasz - kiedy się golisz, robisz dziwne rzeczy. Głupie miny, nucenie piosenek są ok, ale cały czas odkręcona woda - już nie.

Wilkinson Sword promuje nie tylko stosowanie produktów, które są przyjazne środowisku. Proponuje też wprowadzenie nawyków, które nie kosztują ani trochę zachodu, a realnie przekładają się na stan naszego środowiska. Dlatego, skoro już bierzesz udział w ratowaniu planety - zakręcaj też wodę. Te 3 minuty dziennie sprawią, że w skali roku możesz zyskać nawet 263 zł. A także świadomość, że wszystkie wodne stworzenia z wdzięcznością przybiłyby Ci piątkę. Tego nie przeliczysz już na złotówki, bo jest bezcenne.

Nie musisz nosić peleryny, żeby być bohaterem. Twoja lepsza połowa też nie.


Możesz zacząć zmieniać świat już teraz, za pomocą niewielkich decyzji. WILKINSON SWORD XTREME3 ECO GREEN to wydatek na poziomie zaledwie 16,99 zł, wersja damska (sygnowana jako "BEAUTY") kosztuje 14,99 zł za opakowanie 4-sztukowe. To relatywnie niewiele. Zwłaszcza mając świadomość, że dobre zmiany, jakie będziesz wdrażać, pomogą Ci oszczędzać pieniądze. Zatem nie masz już wymówek by zacząć w końcu chronić środowisko. A Twoja partnerka, żeby przestać podbierać Twoją maszynkę.

A teraz delikatnie przejedź dłonią po swojej twarzy. Czujesz zarost? Już wiesz, w jaki sposób powinno przebiegać Twoje golenie i czego do niego użyć. Nie potrzebujesz budki telefonicznej, aby zamienić się w herosa. Nie musisz też być siłaczem, by w tym roku "wziąć na klatę" aż 100 kg. Wszystko po to, żeby świat dookoła był lepszy i piękniejszy.


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje