Powiększanie męskości: 5 popularnych sposobów na wydłużenie penisa

Rynek dosłownie zalewają niezliczone ilości produktów przeznaczonych do powiększenia długości i objętości męskiego narządu płciowego. Dostępne są różnego rodzaju tabletki, maści, kremy, środki naturalne, a nawet operacje.

Wszystkie metody teoretycznie powinny skutecznie powiększyć penisa lub przynajmniej sprawić, że erekcje będą twardsze i silniejsze. Powszechnie wiadomo, że wszystkie produkty na powiększenie działają na następujące sposoby:

1. Przyspieszają napływ krwi do penisa, a tym samym w naturalny sposób dochodzi do twardszych i silniejszych erekcji, a po dłuższym czasie może dojść do przyrostu tkanki.
2. Powiększają penisa fizycznie go "rozciągając".
3. Osiągają powiększenie poprzez operację więzadła łączącego prącie ze spojeniem łonowym.

Poniższy artykuł przedstawia 6 popularnych produktów na powiększenie penisa - oto one:

1. Kapsułki Male Extra

Kapsułki Male Extra miałyby być jednymi z najbardziej skutecznych kapsułek na powiększenie penisa. Kapsułki zawierają mieszankę 7 naturalnych składników, które zwiększają napływ krwi do penisa i w ten sposób wpływają na wielkość, twardość i trwałość erekcji. Male Extra to niewielkie niebieskie kapsułki, które należy popić wodą.

Składniki zawarte w kapsułkach: L-arginina, ekstrakt z owocu granatu standaryzowany na 40% kwasu elagowego, MSM (metylosulfonylometan), L-metionina, cynk, cordyceps, niacyna (witamina B3).

Opis działania: Należy zażywać 3 kapsułki Male Extra dziennie w trakcie posiłku. Kapsułki uwalniają do organizmu wyżej wymienione składniki, które powiększają napływ krwi do penisa oraz dostarczają tlen do komórek, czego efektem są twardsze erekcje oraz większa wytrzymałość.

Skuteczność: Użytkownicy mieliby po 3 - 6 miesiącach zauważyć różnicę od 2 do 6,6 cm. Niestety nie potwierdzają tego żadne badania.

W Polsce trudno jest znaleźć osobę, która potwierdziłaby skuteczność kapsułek.

Efekty uboczne: Chociaż producent zapewnia, że produkt nie wywołuje efektów ubocznych, równocześnie informuje, że przed stosowaniem kapsułek konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Ponieważ kapsułki wprowadzane są bezpośrednio do organizmu, w razie nietolerancji na jakikolwiek ze składników organizm może zareagować w nieprzewidziany sposób.

Możliwość kupna i cena: Kapsułki można zamówić do Polski na oficjalnej stronie internetowej. Cena jednego opakowania wynosi około 48,45 € (około 210 zł).

 

2. Plastry X-Core

Plastry X-Core na powiększenie penisa to plastry, których klej zawiera aż 18 składników aktywnych, czyli najwięcej ze wszystkich produktów, które opisane są w tym artykule. Jedno opakowanie zawiera 30 plastrów, które należy zmieniać co 24 godziny. W taki sposób przez miesiąc umożliwia się organizmowi nieprzerwaną i kontrolowaną absorpcję wspomnianych składników.

Składniki zawarte w plastrach X-Core: L-arginina, liść pokrzywy, cayenne, muira puama, Orchic Substance, mięso ostryg, buzdyganek naziemny, cynk, Sarsparilla, traganek, korzeń lukrecji, nasiona dyni, bor, Pygueum, maca, epimedium, owies zwyczajny i Catuaba.

Opis działania: Zasada działania plastrów X-Core jest podobna do działania plastrów medycznych czy antynikotynowych - substancje zawarte w plastrach dostają się do organizmu przez skórę.

Gdy w organizmie zostaje osiągnięty odpowiedni poziom składników, dochodzi do powiększenia napływu krwi do narządu płciowego, a w rezultacie do silniejszych i twardszych erekcji, zwiększa się libido, podnosi wytrzymałość, a z czasem także powiększa się sam narząd płciowy.

Skuteczność: Użytkownicy powinni zauważyć rezultaty po 3-4 tygodniach stosowania plastrów, a w ciągu 10 tygodni osiągnąć powiększenie penisa nawet do 7,4 cm.

Wygląda na to, że w Polsce najwięcej mężczyzn stosuje właśnie plastry X-Core, bo właśnie na ich temat znaleźć można najwięcej pozytywnych opinii oraz największa liczba użytkowników potwierdza skuteczność tego produktu.

Efekty uboczne: Ponieważ przez skórę do organizmu dostają się naturalne składniki, stosowanie plastrów X-Core jest całkowicie bezpieczne. W przypadku alergii na zwykłe plastry, również stosowanie plastrów X-Core może wywołać delikatne zaczerwienienie, dlatego polecana jest codzienna zmiana miejsca przyklejania plastra - np. jednego dnia na prawej ręce, następnego na lewej.

Możliwość kupna i cena: Plastry X-Core można zamówić na oficjalnej polskiej stronie internetowej www.xcorepovecanje.com/pl . Sklep oferuje również możliwość złożenia zamówienia oraz pomoc w języku polskim pod numerem telefonu 22 153 02 42 . Cena 1 opakowania plastrów w promocji obecnie wynosi 179 zł.

 

3. Urządzenie Size Genetics

Size Genetics to urządzenie, które, wykorzystując technikę rozciągania, imituje urządzenie fitness i umożliwia powiększenie narządu płciowego. To dość złożone urządzenie, które nakłada się bezpośrednio na prącie i w wolnym czasie (nie podczas stosunku) pozostawia do działania.

Opis działania: Po założeniu Size Genetics na prącie, urządzenie zapewnia delikatne, ciągłe rozciąganie narządu płciowego w miejscu, w którym zatrzymuje się krew w czasie wzwodu.

Rozciąganie powoduje podział komórek oraz, tak jak przy obciążeniu innych mięśni, ich odnowę, co może prowadzić do powiększenia.

Skuteczność: Użytkownicy po kilku miesiącach stosowania (przez 2-3 godziny dziennie) zauważyli powiększenie nawet do 7 cm, jednak osiągnięte rezultaty bardzo się różnią i zależą od początkowej wielkości penisa.

Wyniki użytkowania w Polsce nie są znane, ponieważ urządzenie dostępne jest głównie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Efekty uboczne: Ponieważ działanie polega na fizycznej ingerencji w bardzo delikatną część ciała, przed jego zastosowaniem obowiązkowa jest konsultacja z lekarzem. Nieumiejętne użytkowanie urządzenia może prowadzić do poważnych problemów, nawet do zaburzeń erekcji.

Możliwość kupna i cena: Urządzenie można zamówić do Polski (koszt wysyłki to 19 eur, czyli około 80 zł) na oficjalnej stronie internetowej Sizegenetics.com. Cena modelu podstawowego wynosi 189,95 € (około 810 zł), a modelu ze wszystkimi dodatkami 279 € (około 1190 zł).

 

4. Żel na powiększenie Excite

Żel na powiększenie Excite to żel, który przy pomocy specjalnej mieszanki składników od razu po zastosowaniu stymuluje szybszy i bardziej skuteczny napływ większej ilości krwi do penisa oraz w ten sposób zapewnia silniejsze i twardsze erekcje. Żel znajduje się w buteleczce wyposażonej w pompkę w celu łatwiejszego stosowania.

Składniki zawarte w żelu: woda, Hydrolyzed Collagen, Caprylic-Capric Triglyceride, Glycerin, Sorbitol, PVP, Alcohol denat., Capsicum Frutescens (ekstrakt), Tocopheryl Acetate, Squalane, Paraffin, Glycereth-26, Menthol, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Saccharin, Aroma, Phenoxyethanol, Methy-Ethyl-Propyl-Butylparaben, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl alcohol, 2-Bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, Triethanolamine, B.H.T., Tetrasodium EDTA, Carbomer.

Opis działania: 5 - 15 minut przed stosunkiem należy nanieść żel na prącie i masować, dopóki całkowicie się nie wchłonie. Po 1-2 minutach żel zaczyna działać i nagle zmienia się temperatura członka, co jest dla organizmu informacją, żeby do penisa wysłać większą ilość krwi, a to z kolei powoduje łatwiejsze osiąganie erekcji, które równocześnie stają się silniejsze i twardsze.

Skuteczność: To jedyny produkt, który przynosi efekty już po pierwszym zastosowaniu, co jest niewątpliwie dużą zaletą w stosunku do produktów, które wymagają długotrwałego stosowania.

Polscy użytkownicy donoszą o widocznym wydłużeniu - nawet do 5 cm. Żel Excite w wielu mediach reklamowany jest jako najbardziej skuteczny produkt na powiększenie penisa i poprawienie erekcji.

Efekty uboczne: Efekty uboczne nie występują. Mogą pojawić się jedynie w przypadku silnej alergii na któryś ze składników, co przejawia się delikatnym zaczerwienieniem skóry. Ponieważ produkt przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, jego stosowanie jest bezpieczne, a przed użyciem nie ma konieczności konsultacji z lekarzem

Możliwość kupna i cena: Na rynku dostępnych jest wiele mniej skutecznych produktów podrobionych, dlatego ważne jest, aby żel zamówić na oficjalnej polskiej stronie internetowej www.excitepovecanje.com/pl lub pod numerem 22 153 02 42 , gdzie można również uzyskać dodatkowe informacje i pomoc w języku polskim. Cena 1 buteleczki w promocji obecnie wynosi 179 zł.

5. Pompka próżniowa Penomet

Pompka próżniowa Penomet to najpopularniejsza pompka próżniowa na powiększenie penisa, która przy pomocy wytworzonej próżni pomaga osiągać erekcje oraz zapewnia powiększenie narządu płciowego. Pompkę należy założyć na prącie. Po wykonaniu kilku ruchów pompujących wytwarza się próżnia. W odróżnieniu od innych pompek próżniowych, które działają tylko na powietrze, przez co powiększenie nie jest równomierne, pompkę Penomet zaleca się stosować w wodzie, co zapewnia równomierne rozłożenie ciśnienia.

Opis działania: Na pompkę mocuje się wybrany kołnierzyk. Następnie Penomet w wannie lub pod prysznicem zakłada się na penisa i delikatnie, kilka razy wykonuje pompujace ruchy, które sprawiają, że w pompce wytwarza się próżnia. Czynność można powtarzać po kilkuminutowej przerwie, za każdym razem przez 15 - 20 minut.

Po zakończeniu czynności penis znajduje się we wzwodzie, który jest silniejszy i twardszy niż do tej pory.

Skuteczność: Niektórzy użytkownicy donoszą o powiększeniu nawet do 6 cm, inni twierdzą, że Penomet pomaga im jedynie w poprawieniu erekcji.

Relacje polskich użytkowników są podobne, jak relacje obcokrajowców - większości pomaga krótkotrwale osiągać lepsze erekcje, niektórym również powiększyć narząd płciowy. Jest też duża grupa mężczyzn, którzy nie zauważyli żadnych zmian.

Efekty uboczne: Również w przypadku pompki Penomet mamy do czynienia z fizyczną ingerencją, dlatego należy dokładnie stosować się do instrukcji, a w miarę możliwości skonsultować się z lekarzem, ponieważ niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do zaburzeń erekcji.

Możliwość kupna i cena: Urządzenie można zamówić do Polski na oficjalnej stronie internetowej Penomet.com. Należy pokryć również koszt przesyłki w wysokości 30 $ (około 115 zł). Cena podstawowego modelu pompki wynosi 97 € (około 415 zł), a modelu premium 227 € (około 970 zł).

Podsumowanie

Spośród wymienionych metod na powiększenie penisa tylko na temat dwóch tak łatwo można znaleźć tak dużo pozytywnych opinii mężczyzn z Polski, a mianowicie na temat plastrów X-Core (na powiększenie penisa) oraz żelu Excite (poprawienie erekcji).

Te dwa produkty według opinii użytkowników mogą pomóc poprawić erekcje oraz wpłynąć na wielkość narządu płciowego. Należy jednak zaznaczyć, że wszystkie produkty należy stosować według zaleceń oraz że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego należy uważnie obserwować zmiany. Znajomemu jeden produkt może bardzo pomóc, a inny wcale, ale to nie znaczy, że u Ciebie będzie tak samo - może być zupełnie odwrotnie. Zdecydowanie na początek polecamy wypróbowanie metod, które nie wywołują efektów ubocznych, bo przecież chodzi tutaj o nasze ciało i nasze zdrowie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje