Pomysł na idealny prezent dla mężczyzny

Święta tuż, tuż, a ty dalej nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Postaw na praktyczny, ale dający wiele frajdy upominek, z którego pewnie sam i nie raz skorzystasz.

Majsterkowanie jest czynnością, którą wielu mężczyzn po prostu lubi. To zadanie, przy którym mogą się odprężyć, poczuć się przydatni, zaimponować kobiecie i zapomnieć o problemach. Wbrew pozorom, współcześni starsi i młodsi chłopcy lubią majsterkować, a domowe "złote rączki" nie wymarły wraz z pokoleniem naszych dziadków.  Przyznaj sam, że choć na co dzień nie zajmujesz się grzebaniem przy samochodzie czy przerabianiem mieszkań, to od czasu do czasu czujesz atawistyczną wręcz potrzebę zreperowania jakiegoś sprzętu. Właśnie dlatego, w swoim przyborniku, kuferku, szafce czy innej komodzie, faceci powinni mieć sprawdzone narzędzie, które będzie pomocne przy różnych większych i mniejszych pracach domowych.

Nawet, jeżeli mężczyzna, którego chcesz obdarować, nie jest w stu procentach zadeklarowanym fanem majsterkowania, pomyśl, że jest takie narzędzie, które przyda się w każdym domu.  Wiertarko-wkrętarka 10.8 V BLACK+DECKER przypadnie do gustu nie tylko zapalonym maniakom domowych reparacji.  To bardzo kompaktowe urządzenie, które nie zajmie wiele miejsca. Jest lekkie i poręczne - łatwo można nim manipulować pracując z podniesionymi rękoma (na przykład montując szafkę, karnisz, czy wiercąc dziurę na kołek, na którym zawiesisz obrazek).

Co ważne, wiertarko-wkrętarka 10.8 V BLACK+DECKER jest akumulatorowa, dlatego można się skupić tylko na wkręcaniu lub wierceniu bez konieczności wiecznego kontrolowania kabla czy biegu po przedłużacz. W dodatku, nawet  jeżeli narzędzie będzie używane okazjonalnie, można mieć pewność, że po wyjęciu z pudełka zacznie działać. Akumulator Li-Ion, który zasila urządzenie, utrzymuje ponad 80 procent ładunku przez ponad 90 dni w przypadku braku użycia (jego pojemność to 1.5 Ah). Fakt, że nie trzeba ładować tej wiertarko - wkrętarki przed każdym użyciem, bardzo ułatwia życie. Jeżeli jednak, urządzenie otrzyma zapalony majsterkowicz, który często z niej korzysta, nie musi się martwić czasochłonną wymianą zasilania. Producent zaopatrzył je w system wsuwanego mocowania akumulatorów dla szybkiej i łatwej wymiany oraz ich pewnego umocowania. W dodatku w zestawie, wraz z wiertarką, znajdziemy drugi akumulator. Nawet, jeśli jeden się wyczerpie, wystarczy tylko szybko i prosto wymienić źródło zasilania i jedziemy z koksem dalej, bez niepotrzebnych przestojów w pracy.

Wiertarko-wkrętarka 10.8 V BLACK+DECKER to urządzenie, które dba o bezpieczeństwo osoby, która jej używa. Nawet, jeżeli trzeba z niej skorzystać w ciemnym miejscu, pomoże w doświetleniu pola pracy. Zaopatrzono ją w diodę LED, która uruchamia się gdy narzędzie jest w użyciu. Pracując w pocie czoła można mieć pewność, że to urządzenie nie wyślizgnie się z rąk. Rękojeść wykonano w systemie Anti-Slip, który gwarantuje pewny chwyt nawet spoconą czy brudną od smaru dłonią.

Wspomniana wiertarko - wkrętarka przyda się w wielu sytuacjach. Dzięki temu, że można zmieniać jej prędkość, nada się do wiercenia i wkręcania w różnych materiałach (drewnie, plastiku, tworzywach sztucznych etc.).  Wiertarko-wkrętarka 10.8 V BLACK+DECKER sprzedawana jest wraz z 40 akcesoriami  w bardzo trwałej, tekstylnej torbie. Wśród tych akcesoriów znajdują się końcówki wkrętarskie 25 mm sześciokątne, Torx, 25 mm Pozidriv, 25 mm płaskie, końcówki wkrętarskie Phillips, wiertła do drewna z końcówką pilotującą oraz wiertła do metalu. Producent dba o komfort pracy i dlatego do zestawu dołącza magnetyczny uchwyt, który pomoże w łatwym wkręceniu bita. Mając tak rozbudowany zestaw i praktyczną wiertarko - wkrętarkę, każdy mężczyzna zostanie specjalistą od skręcania mebli, zawieszania obrazów, półek, karniszy, rolet czy wiercenia otworów w drewnie lub metalu.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje