Krawiec męski w internecie

Do niedawna chcąc skorzystać z usług krawca trzeba było wybrać się z wizytą do zakładu krawieckiego. Dziś usługę krawiectwa miarowego można zamówić nie wychodząc z domu. Bez ryzyka, za to z wszystkimi jej zaletami.

W branży mody coraz częściej powstają firmy, które nie mają towaru w magazynie, a z powodzeniem go sprzedają. Wcale nie chodzi tu o dropshipping, pośrednictwo czy inną formę handlu poprzez udostępnianie tradycyjnych lub elektronicznych kanałów dystrybucji.

Jak to możliwe?

 

Odpowiedź jest prosta to e-krawiectwo, a więc sprzedawany jest nie tyle produkt co usługa krawiectwa. Krawiectwa miarowego. W Polsce takie podejście do biznesu reprezentuje np.: serwis krawiecki www.hendersonshirts.com w którym w zaledwie 15 minut można zaprojektować, podać szczegółowe wymiary I zamówić męską koszulę szytą na miarę tak jak u krawca.

Usługa do tej pory uznawana za elitarną staje się powszechnie dostępna dzięki internetowi I rozsądnej cenie. Serwis www.hendersonshirts.com zaczyna dopiero swoją biznesową drogę I w związku z tym oferuje koszule szyte na miarę przez internet w promocyjnej cenie 259 zł chcąc przekonać do niej jak najwięcej mężczyzn ceniących sobie indywidualność, wysoką jakość I dokonujących świadomych I odpowiedzialnych zakupów. Zalet zamawiania koszul czy też innych produktów szytych bądź wykonywanych na miarę lub indywidualne zamówienie jest wiele. 

Możliwość pełnej personalizacji.

www.hendersonshirts.com samemu wykonuje się projekt koszuli począwszy od wyboru tkaniny (używane są tkaniny wysokiej jakości wyłącznie 100% bawełny), poprzez wybór rodzaju kołnierzyka, mankietu po indywidualny haftowany monogram.  

Idealne dopasowanie produktu.

W przypadku koszul podajemy szczegółowe wymiary, które zapewnią nam komfort noszenia I nienaganny wygląd. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza gdy masz niestandardową budowę ciała I koszula ze sklepu nie leży na tobie jak trzeba. Można odpowiedzialnie produkować, można odpowiedzialnie kupować. To nie tylko zaleta, ale też filozofia świadomych producentów I klientów.

W przypadku www.hendersonshirts.com realizowana w Polsce (koszule są szyte w Koluszkach koło Łodzi) 

Warto dodać, że zamówienie koszuli szytej na miarę w www.hendersonshirts.com jest pozbawione ryzyka popełnienia błędu przy zdejmowaniu miary - zapewnia to gwarancja pierwszej koszuli w ramach której wykonywane są darmowe poprawki krawieckie mające na celu wypracowanie właściwej formy, która w przyszłości posłuży jako wzór do kolejnych zamówień. 

Zobacz jak szyjemy 

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje