Reklama

Konkurs - zostań testerem golarek Philips

Dbałość o wygląd to już obowiązek każdego mężczyzny. Oczywiście, nie ma co przesadzać, ale czasy, gdy wystarczył grzebień i golarka, już dawno odeszły do lamusa.

Wraz z marką Philips oddajemy wam do testów 10 produktów do męskiej pielęgnacji ciała. Po 5 z każdego z najnowszych typów: innowacyjny trymer do stylizacji brody i zarostu 3 w 1 - QS6140 oraz produkt do bezpiecznego golenia i strzyżenia całego ciała - BG 2036.

Reklama

Zgodnie z wynikami ostatnich badań, 38 procent mężczyzn nosi zarost lub brodę. Fakt, że mężczyźni wyrażają tak entuzjastycznie swój styl, napawa optymizmem, jednak wielu z nich nadal używa w tym celu mało wyszukanej i niezbyt skutecznej kombinacji niższej klasy trymerów elektrycznych oraz golarek, a nawet tak mało zaawansowanych narzędzi jak strzyżarki do włosów lub nożyczki.

Obecnie mężczyźni traktują swój zarost niczym garderobę pełną różnych ciekawych stylizacji i możliwości, z których każda może powiedzieć coś zupełnie nowego o swoim właścicielu. Dzięki tak dokładnym i precyzyjnym produktom Philips  pomaga osiągnąć wybrany efekt, o którym przy użyciu innych metod stylizacji można tylko pomarzyć.

Trymery Philips są wodoodporne, co pozwala na łatwe ich czyszczenie pod bieżącą wodą. W zestawie znajduje się bateria litowo-jonowa, która działa do 50 minut, dzięki czemu ci, którzy lubią spędzać dużo czasu na goleniu lub po prostu przyglądać się sobie w lustrze, nie muszą się już spieszyć.

Taki właśnie, wymarzony dla mężczyzn z zarostem, sprzęt mamy do rozdania. Wystarczy wypełnić poniższą ankietę.

materiały promocyjne

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: philips | zarost | golarka | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje