Reklama

Idealny mężczyzna okiem użytkowniczek portalu randkowego

Portale randkowe w dobie pandemii są jednym z niewielu miejsc, gdzie możemy poznać nowe osoby i umówić się na randkę. Kwarantanna sprawiła, że wiele miejsc, gdzie potencjalnie moglibyśmy spotkać nowe osoby, jak na przykład bary, puby czy siłownie, stały się po prostu niedostępne. Co więc robią single i singielki, którym doskwiera samotność? Rejestrują się na portalach randkowych.

Erodate.pl jest największym portalem randkowym dla dorosłych w Polsce i choć wydawać by się mogło, że jego użytkownicy zakładają sobie tu konta tylko i wyłącznie w celu umówienia się na seks randki, to rzeczywistość wygląda nieco inaczej i nie każdy z ponad 1,6 miliona zarejestrowanych tu osób myśli tylko i wyłącznie o tym, jak uprawiać gorący i ostry seks - inni chcą tworzyć z poznanymi tu osobami długotrwałe związki!

Reklama

Parę miesięcy temu portal Erodate.pl przeprowadził obszerne badanie, którego celem było zbadanie celów rejestracji na tego typu portalach randkowych, jak też utworzenie swojego rodzaju "prototypu mężczyzny idealnego". Kobiety poproszono o opisanie swoich idealnych randek, jak też opowiedzenie o tym, jacy mężczyźni mają największe szanse na umówienie się z nimi na randkę.

A więc, jaki jest idealny mężczyzna okiem użytkowniczki portalu randkowego? Czy kobiety są chętne do umawiania się na randki tylko z mężczyznami, którzy mają idealne ciało, mówią w przynajmniej 3 językach i co miesiąc podróżują po dalekich zakątkach Ziemi?

Dzięki analizie wyników badań, wyróżniono 5 najbardziej pożądanych cech, posiadacze których są w oczach kobiet bardziej seksowni, co za tym idzie - kobiety chętnie umówią się z takim mężczyzną na randkę!

Przedstawiamy podręczny i krótki poradnik dla każdego mężczyzny, który chce zawojować serca internetowych singielek!

Jak ważne jest dobre zdjęcie profilowe

Aż 75% kobiet stwierdziło, że byłoby w stanie umówić się na seks z mężczyzną zaledwie po zobaczeniu jego zdjęcia profilowego. Warto jest pamiętać o podstawowych zasadach zdjęć profilowych - uśmiechnij się, ściągnij okulary przeciwsłoneczne i na profilowe nie wybieraj zdjęć z przyjaciółmi. Hej, dobre zdjęcie profilowe to połowa sukcesu!

Pierwsze wrażenie

Jeśli masz już świetne zdjęcie profilowe, to warto jest się zastanowić nad tym, co powiedzieć kobiecie, którą dopiero poznajesz. Jeśli pierwszym zdaniem będzie coś banalnego lub też tekst, który może ją w jakikolwiek sposób zranić, to możesz już na wstępie zrujnować swoje szanse na umówienie się z nią na randkę. Kobiety bardzo cenią sobie i uważają za atrakcyjne to, gdy mężczyzna okazuje szacunek, pisząc nie popełnia błędów ortograficznych i nie rzuca banalnym tekstem w stylu "co tam".

Czy wiek ma znaczenie?

Choć stereotypowo kobiety wolą umawiać się ze starszymi mężczyznami, to prawda jest taka, że wiek nie ma większego znaczenia przy wyborze partnera. Jak się okazuje, aż 59% kobiet chętnie by się umówiło z młodszym mężczyzną, żeby zobaczyć "jak to jest". Bardziej od roku urodzenia kobiety interesuje stopień dojrzałości poszczególnych mężczyzn - dziecinne zachowanie i brak wychowania nigdy bowiem nie jest mile widziane.

Rozśmiesz ją

Poczucie humoru od zawsze i przez wszystkich jest uważane za atrakcyjną cechę. Nawet jeśli mężczyzna wygląda niczym młody, grecki bóg, ale jest nudny jak flaki z olejem, to żadna kobieta nie będzie się chciała z nim na dłuższą metę umawiać. Poczucie humoru uważane jest za oznakę inteligencji, a więc warto popracować nad swoim żartem!

Kup sobie psa

Choć wydawać by się mogło, że jest to najdziwniejsza rada, to zaraz Ci wyjaśnimy o co dokładnie chodzi. Otóż z badań wynika, że mężczyźni posiadający psy są postrzegani przez kobiety jako bardziej atrakcyjni. Zdaniem ekspertów dzieje się tak dlatego, że właściciele psów wydają się być bardziej opiekuńczy, a co za tym idzie - będą w stanie zaopiekować się nimi.

Wskazówki przeczytane? Jeśli tak, to nie ma na co czekać! Do dzieła! Na podbój kobiecych serc na portalu Erodate.pl

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje