Reklama

Czyste powietrze w abonamencie

Wynajem, leasing, opłaty w abonamencie za różnego rodzaju produkty i usługi cieszą się coraz większą popularnością. Niedrogo, niezależnie od miejsca zamieszkania, zawsze gdy potrzebujemy i ekologicznie. A gdyby czyste powietrze można było kupić w abonamencie?

Tak właśnie pomyślał Philips, jeden z czołowych producentów oczyszczaczy powietrza. Ale dlaczego oferować abonament, skoro można sprzedawać urządzenie? Odpowiedź jest prosta - żeby jak najwięcej osób miało dostęp do czystego powietrza.

Koniec dylematu

Reklama

Każda osoba rozważająca zakup oczyszczacza szybko orientuje się, że najlepsze, czyli rzeczywiście skuteczne urządzenia, nie są tanie. Cena wynika bezpośrednio z zastosowanych technologii. Na przykład każdy z oczyszczaczy Philips jest wyposażony w najwyższej klasy precyzyjny czujnik, który wykrywa najmniejsze zanieczyszczenia i w 3 rodzaje filtrów, w tym NanoProtect HEPA. Dzięki temu usuwanych jest nawet 99,97% szkodliwych cząsteczek - smog, gazy, alergeny, bakterie i wirusy. Bardzo istotny jest także wskaźnik CARD, czyli ilość dostarczonego przez oczyszczacz czystego powietrza w metrach sześciennych w ciągu godziny - im wyższy, tym szybciej będziemy oddychać czystym powietrzem. Jeżeli dodamy do tego jeszcze głośność pracy oraz design, okazuje się się, że cena może być wyższa, niż początkowo zakładaliśmy.

Wynajem jest więc świetnym rozwiązaniem, gdy ograniczenia budżetu nie pozwalają wybrać najlepszego sprzętu, ale nie chcemy kupować najtańszego i prawdopodobnie nieskutecznego oczyszczacza. W tym wypadku kompromis na jakości urządzenia to kompromis na naszym zdrowiu. 

Już od 59 zł miesięcznie!

Dzięki Philips możemy korzystać z urządzenia już od 59 zł miesięcznie i to przy minimum formalności. Nie ma kaucji ani skomplikowanych umów, musimy jedynie zaakceptować prosty regulamin. Oferta jest bardzo elastyczna - w każdej chwili możemy wymienić, zwrócić lub  wykupić wynajęty oczyszczacz. Co więcej - abonament obejmuje także wymianę filtrów, więc nie musimy się martwić o dodatkowe koszty.

Wystarczy wejść na stronę www.usunsmog.pl/wypozycz-oczyszczacz, wybrać oczyszczacz, wypełnić formularz i dokonać płatności online.

Nie tylko smog

Oczyszczacze kojarzą się przede wszystkim ze smogiem. I rzeczywiście, odkąd zaczęło się mówić o zanieczyszczeniu powietrza, rynek tych urządzeń przeżywa rozkwit. Ale usuwanie smogu to tylko jeden z benefitów, jakie niesie ze sobą korzystanie z oczyszczacza. Według WHO powietrze w naszych domach może być nawet do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz, nawet w dni wolne od smogu.

Typowe zanieczyszczenia to alergeny uwalniane przez rośliny i kurz powstający wewnątrz pomieszczeń, a także bakterie i wirusy. Szkodliwe cząsteczki wytwarzane są także podczas gotowania i sprzątania.  Z kolei wyremontowane pomieszczenia i nowe meble mogą emitować gazy i trujące substancje organiczne.

Dobrej klasy urządzenie usuwa wszystkie te zanieczyszczenia, więc osoby korzystające na co dzień z oczyszczacza powietrza często odczuwają ulgę w alergii, poprawę jakości snu czy mniejszą częstotliwość infekcji, ale także zauważają mniejszą ilość kurzu na meblach.

Szeroki wybór

Niektórzy myślą, że oczyszczacze powietrza to chwilowa moda, i może dla niektórych marek rzeczywiście tak jest, ale Philips produkuje te urządzenia już od 40 lat, nieustannie je ulepszając. Jeden rzut oka wystarczy, żeby dowiedzieć się, czym oddychamy. Urządzenie informuje nas o jakości powietrza dzięki kolorystycznemu wskaźnikowi LED i wskaźnikowi numerycznemu jednocześnie wykrywając i usuwając zanieczyszczenia. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli, różniących się przeznaczeniem i wydajnością, żeby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszy model. Na stronie programu wynajmu znajduje się bardzo prosta aplikacja, która podpowiada, które urządzenie będzie dla nas najlepsze.

Oczyszczacz powietrza Philips można wypożyczyć na stronie: www.usunsmog.pl/wypozycz-oczyszczacz

 

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje