Reklama

Czego szukamy na portalach randkowych – opowieść o 5 kobietach

Portali randkowych jest wiele – jedne są przeznaczone dla szukających związków na stałe, inne natomiast stworzono z myślą o randkach erotycznych. Wiele kobiet rejestrując się na portalach randkowych nie jest pewna co do celów rejestracji – jest to szerokie spektrum obejmujące wszystko od spotykania się na niezobowiązujące randki jednorazowo albo „od czasu do czasu”, aż po znalezienie prawdziwej i jedynej miłości. To, czego dokładnie kobieta oczekuje rejestrując się na portalach różni się zarówno od tego, co obecnie jest jej priorytetem, jak też od tego, na jakim etapie obecnie w życiu jest.

Choć jesteśmy zdania, że osoby powinny być w stu procentach szczere co do celów rejestracji na danym portalu, to rozumiemy, że niekiedy użytkownicy sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą. Znalezienie na portalu randkowym osoby, która szuka dokładnie tego samego, co Ty, może być nie lada wyzwaniem, jednak jest to gra warta świeczki.

Reklama

Portale randkowe, szczególnie te dla dorosłych, często są postrzegane jako takie, na których rejestrują się tylko i wyłącznie faceci, jednak na portalu randkowym dla dorosłych Erodate.pl aż 42% wszystkich użytkowników stanowią kobiety. Kim są te kobiety? Cóż, wszystkie użytkowniczki (oczywiście z grubsza) można podzielić na 5 "typów". Przyjrzyjmy się z bliska każdemu z nich:

“Szukam poważnego związku", to typ kobiety, która szuka partnera na stałe. Nie interesują ją przygody i letnie romanse, a jej głównym celem jest przede wszystkim ustatkowanie się z jednym partnerem. 

Kto: Ola

Czego szukasz na Erodate.pl: przyjaźni, romansu i (być może) miłości

Opowiedz nam o znajomości, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci: To był trzyletni związek, choć miał być jednorazowym seksem z pierwszym w moim życiu młodszym ode mnie partnerem. Czy wcześniej uwierzyłabym w to, że można tu znaleźć kogoś "na poważnie"? Chyba nie. Jednak jestem najlepszym przykładem tego, że nawet na portalu, który reklamuje się jako portal randkowy "dla dorosłych" można znaleźć miłość, a wszystko się zaczęło od sprawdzenia czym jest czat erotyczny, paru wiadomości i wyskoku do pobliskiego baru. 

***

“Interesuje mnie tylko i wyłącznie zabawa", to kobieta, która nie boi się mówić głośno o tym że lubi seks i nie widzi w tym nic złego. To kobieta, która kocha siebie, a na portalach randkowych szuka dobrej zabawy i towarzystwa. Może lubić waniliowy seks, ale może ją też podniecać BDSM i nie ma z tym problemu.   

Kto: Monika

Czego szukasz na Erodate.pl: seksu, przygody, zabawy

Opowiedz nam o znajomości, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci: Kino kolacja wino dobra zabawa w miłym towarzystwie - oto mój przepis na dobrą randkę. Nieważne jest to, czy chcesz się umówić na jednorazowe spotkanie, czy też miałoby się to przerodzić w znajomość opartą na seksie. Lubię ostry seks i zupełnie się tego nie wstydzę - właśnie dlatego się zarejestrowałam na tym portalu. Myślę, że już czas zapomnieć o staroświeckich poglądach, że kobieta nie ma prawa na czerpanie przyjemności z seksu, bo oznacza to, że jest "łatwa", czy "puszczalska". Seks jest spoko. I to, że lubię go uprawiać nijak nie wpływa na to, jak mogą mnie postrzegać inni ludzie.

***

Największą część kobiet zarejestrowanych na portalu stanowią kobiety, które mają ochotę na spotykanie się na randki i nie mają jakiegoś określonego celu, jednak nie miałyby nic przeciwko temu, ażeby spotkać tu swoją miłość. Za takich portalach mogą też szukać sposobu podniecenia się, dlatego czasami czytają opowieści erotyczne.

Kto: Maja

Czego szukasz na Erodate.pl: rozmowy, przyjaźni, rozrywki, ciekawych ludzi, nowych znajomości i może w końcu miłości, akceptacji, zrozumienia i bratniej duszy, związku

Opowiedz nam o znajomości, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci: Pisaliśmy ze sobą przez parę tygodni, aż w końcu umówiliśmy się na randkę. Spacer i wystawa sztuki, kolacja i "warszawski świt" nad Wisłą, po czym pocałunki i rozmowa. Byliśmy ze sobą przez prawie rok, za ten czas byliśmy na dziesiątkach naprawdę świetnych randek, poznaliśmy swoje preferencje seksualne i odkrywaliśmy swoje fantazje seksualne (w tym  zaliczyliśmy trójkąt z inną dziewczyną poznaną na Erodate.pl, bo właśnie opowiadania erotyczne o trójkątach najbardziej nas podniecały). Po rozstaniu z Adamem umówiłam się z przystojnym starszym mężczyzną. Spotkaliśmy się u niego w biurze. Było fajnie, rozmowa się kleiła. Seks na biurku też był udany. Ale jemu samemu zabrakło szczerości bo się plątał w tym co opowiadał. Tak więc nie wszystkie moje doświadczenia były "świetne".

***

Kobiety otwarte na wszystko, to te, które nie mają żadnych oczekiwań względem portali randkowych. Niektóre umawiają się tu tylko na seks, inne natomiast mają okazję poznać tu przyjaciół. Niekiedy wiążą się na stałe, innymi razy ich znajomości kończą się po jednym spotkaniu. 

Kto: Ania

Czego szukasz na Erodate.pl: przygód seksualnych, przyjaźni, ciekawych znajomości, kontaktu, rozmowy, zabawy

Opowiedz nam o znajomości, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci: Miałam kilka randek. Każda ciekawa, ale niestety tylko jedna zakończona seksem, ponieważ większość mężczyzn niestety wygląda i nie zachowuje się w realu tak, jak przed ekranem komputera. Moje najgorsze doświadczenie? Randka w styczniu, pamiętam ją jak dziś - totalna klapa. On okazał się ojcem mojej koleżanki.

***

Część kobiet na portalach randkowych znajduje bratnią duszę w postaci kumpli, z którymi raz na jakiś czas idą do łóżka. Są to kobiety, które z danymi facetami nie wiążą poważnych planów, ale obecnie dobrze się bawią, przez co nie rezygnują z takich znajomości.

Kto: Weronika

Czego szukasz na Erodate.pl: erotycznych przygód, kochanka na dłużej

Opowiedz nam o znajomości, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci: Luźny wypad na spacer, kilka godzin w miłym towarzystwie spędzonych na rozmowie. Już po pierwszej randce wylądowaliśmy razem w łóżku i może próbowalibyśmy przekształcić to w związek, jednak z biegiem czasu obydwoje doszliśmy do wniosku, że lepiej wypadamy w roli przyjaciół z przywilejami. Umówiliśmy się z Maćkiem, że jeśli którekolwiek z nas pozna kogoś, z kim będziemy mieli ochotę być "na poważnie", to przerwiemy naszą relację i rozstaniemy się w przyjaźni.

Czy to jedyne 5 typów kobiet na portalach randkowych? Oczywiście, że nie. Typów użytkowniczek jest nieskończenie wiele. Niekiedy kobiety mogą się odnaleźć w więcej niż jednym "typie".

Zniechęcenie się i znużenie portalami randkowymi jest całkowicie normalne, szczególnie gdy nie jest się pewnym co do tego, czego tak naprawdę oczekujemy. Zrozumienie tego, czego szukamy na portalach randkowych (szczególnie tych dla dorosłych) jest pierwszym krokiem do spotkania kogoś, czyje preferencje będą zgodne z Twoimi. Niezależnie jednak od tego, czy wiesz dokładnie czego szukasz, czy też dopiero odkrywasz siebie - rejestracja na portalu randkowym pozwoli Ci poszerzyć swoje horyzonty i poznać siebie od nowej strony. 

*Imiona zostały zmienione

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje