Reklama

USOP Gdańsk - czyli kolejny sukces!

Od piątku 3 kwietnia do niedzieli 5 kwietnia odbywa się wielki turniej USOP Gdańsk.

Już teraz można powiedzieć, że będzie to największe wydarzenie pokerowe w historii Pomorza. Do rywalizacji staje ponad 150 pokerzystów z całej Polski plus goście specjalni z Finlandii. Turniej jest rozgrywany w hotelu Posejdon.

Reklama

Gra toczy się o 42 tysiące Euro i dwa pakiety na turniej Unibet Open Algarve, który odbędzie się w maju. Każdy pakiet jest wart prawie 3 tysiące Euro.

Razem daje to zawrotną pulę 45 000 Euro!

Cały turniej można oglądać na żywo dzięki naszemu przekazowi metodą livestreamingu. Profesjonalny komentarz zapewnią: Rafał "Jack Daniels" Gładysz, Paweł "Pawcio" Majewski, Michał "Wiśnia" Wiśniewski i zaproszeni goście.

Unibet Series of Poker to profesjonalny cykl, którego celem jest zarówno oragnizacja turniejów pokerowych na najwyższym światowym poziomie jak i popularyzacja pokera sportowego w Polsce. Współczesny poker opiera się na troszkę innych zasadach niż klasyczny "pięciokartowiec". Do minimum został wyeliminowany czynnik szczęścia, główne elementy rozgrywki to analiza zagrań przeciwników i oszacowanie siły posiadanego układu. Więcej informacji na temat całego cyklu i współczesnych odmian pokera znajdziesz na stronie http://usop.pl

Następny turniej z cyklu Unibet Series of Poker odbędzie się pod koniec maja we Wrocławiu.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje