Reklama

Specjalista radzi: dbaj o Ego

Lubimy się wyróżniać i trudno temu zaprzeczyć. W dawnych czasach wrażenie robił porządny zegarek czy elegancki garnitur. Dziś ich rolę przejęły gadżety, coraz bardziej ekskluzywne i ekstrawaganckie.

telefon

Reklama

Wśród męskich gadżetów ostatnio królują telefony. Ich producenci prześcigają się w szpikowaniu kolejnych modeli coraz większą ilością funkcji oraz rozmaitych dodatków.

Coraz więcej fantazji i klasy widać także w designie. Idealnym przykładem jest Nokia 7390, a dokładnie jej męska wersja - bronze black. Posiada wbudowany odtwarzacz MP3 oraz aparat fotograficzny z lampą błyskową pozwalającą na wykonywanie zdjęć dobrej jakości. Ale to jednak jego obudowa przykuje nasz wzrok od razu. Skórzane aplikacjami przywodzą na myśl stylowe, mahoniowe meble, jak w filmach o wiktoriańskiej Anglii i styl prawdziwego gentelmana. Telefon będzie pasował idealnie do każdego garnituru i każdego auta.

Jeśli już myślimy o najnowszych gadżetach, nie powinniśmy zapominać o prezentach dla naszych kobiet. Ekskluzywną, ale i dość kosztowną zabawką (ok. 4000 euro) jest Tulip Ego, który z zewnątrz wygląda jak damska torebka. Dopiero po otwarciu możemy przekonać się, że jest to... laptop. Kiedy dodamy, że sprzęt ma wymienną obudowę, którą możemy dostosować do upodobań każdej damy, wtedy wrażenie jest jeszcze większe.

Zapewne nie każdego z nas stać na wyszukane gadżety, ale teraz nie musimy być już wyjątkowo zamożni, aby spełnić swoje marzenia. Laptopa Ego Tulip oraz Nokię 7390 możemy teraz wygrać w promocji batona Kinder Bueno ."Życie jest Bueno" to hasło nowej kampanii adresowanej do tych Klientów, którzy chcą żyć na poziomie i cieszyć się każdym dniem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje