Reklama

Seks? Nie, dziękuję

Kiedyś jednym z większych wstydów młodej dziewczyny było dziewictwo. Dziś bycie dziewicą zaczyna być powodem do dumy albo przynajmniej haczykiem na facetów. Dziewictwo staje się po prostu modne.

Reklama

I moda ta jest jak najbardziej zgodna z prawem "rynku", bo na niewinne panienki jest spory popyt. Nic w tym zresztą dziwnego, bo przecież faceci - przynajmniej w większości - mają dusze zdobywców, którzy lubią wyzwania i zakazane owoce.

Reklama

Kiedyś tym zakazanym owocem był wolny i niekrępowany seks. Dziś stał się on już jednak normą, a norma na dłuższą metę przyzwyczaja i nudzi. Oczywiście miło jest czasem przeżyć jakąś szybką przygodę z - tak to nazwijmy - niezbyt oporną kobietę, ale prawdziwie intrygująca jest dopiero nieprzystępność.

A umówmy się, że dziewica w wieku lat dwudziestu czy dwudziestu kilku to dziś zjawisko stosunkowo rzadkie i wyzwanie niewątpliwe. Tyle tylko, że zanim się je podejmie, warto się nieco zastanowić.

Są bowiem dwa rodzaje dziewic - ideologiczne i kokieteryjne. U tych pierwszych cnota jest wynikiem przekonań i jeśli się w takiej człowiek zakocha, to po prostu musi jej światopogląd uszanować. Natomiast w tym drugim wypadku kobiety tak naprawdę szukają mężczyzny, któremu mogłyby oddać to, co mają najcenniejszego. A jeśli do tej pory tego nie zrobiły, to nie dlatego, że nikt nie był wcześniej zainteresowany, ale dlatego, że są wybredne w doborze partnera. Jeśli więc to akurat twoje konkury zostaną uwieńczone sukcesem, dumę zdobywcy masz gwarantowaną.

Na początek niestety ta duma będzie ci musiała wystarczyć, bo trzeba pamiętać, że seks z kimś całkiem niedoświadczonym nie musi być koniecznie i od razu pasmem obustronnych przyjemności. Zanim ona nauczy się czerpać z seksu wszystko, co czerpać może, a przy okazji i dawać tobie to, czego chcesz, musi minąć trochę czasu. Jeśli jednak jesteś cierpliwy i masz żyłkę pedagogiczną, to pamiętaj, że jest wokół ciebie jest wiele kobiet, które właśnie czekają na swojego mistrza i nauczyciela...

Zobacz także:
Cnota dla męża
Najlepiej dziewica...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziewictwo | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje