Reklama

Prezent od NIKONA

W prezencie od NIKONA przy zakupie cyfrowego aparatu COOLPIX* otrzymasz podręcznik "Kadruj z głową".

Wyjątkowa propozycja dla osób chcących robić coraz lepsze zdjęcia! Od maja do 31 lipca 2008 roku do aparatów COOLPIX serii S oraz serii P* w prezencie dostaniemy elegancko wydany poradnik dla użytkowników aparatów kompaktowych: "Kadruj z głową".

Reklama

Bogato ilustrowana książka, w bardzo przystępny sposób wprowadza w świat fotografii cyfrowej, pozwalając fotografującemu krok po kroku na doskonalenie swoich umiejętności. Podręcznik zawiera wszelkie porady dotyczące praktycznego użytkowania aparatów - od poprawnego trzymania po właściwe kadrowanie i wykorzystanie tematów fotograficznych. Ponadto znajdziemy tu szczegółowe opisy wszystkich elementów, które wchodzą w skład aparatu oraz funkcji, jakie pełnią w czasie fotografowania - obiektyw, zoom, redukcja wibracji, tryb makro, etc.

Poradnik z pewnością będzie niezwykle pomocny podczas wakacyjnych wyjazdów z przyjaciółmi i rodziną - bo jak sam tytuł mówi, nie sztuką jest zrobić zdjęcie - sztuką jest zrobić je z głową! To już drugi - po "Radości fotografowania" - poradnik przygotowany przez firmę Nikon.

* Oferta obejmie następujące modele aparatów: COOLPIX S210, S520, S550, S600, S700, S52, S52c oraz P50, P60, P80 i P5100. Promocja potrwa od połowy maja do 31 lipca 2008 roku lub do wyczerpania zapasów.

www.nikon.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje