Reklama

Nie piękna, ale też nie kaczątko

Nie uważam siebie za kobietę bardzo piękną. Nie mówię też, że jestem brzydkim kaczątkiem - mówi Marysia Góralczyk-Berent. Aktorka i modelka przez wielu uznawana za symbol seksu była gościem programu Transmisja w tv.interia.pl.

Nie należy do osób, które nie mówią tego, co im leży na sercu. Jest szczera i nazywa rzeczy dokładnie po imieniu. Niegdyś uznawana była za największą imprezowiczkę Warszawy, a teraz woli zaprosić znajomych na własnoręcznie przygotowaną kolację. - Moim priorytetem w życiu jest zdrowie moich najbliższych, mojego męża, moje. No i rodzina, dzieci. I praca też jest dla mnie ważna, chociaż pieniądze szczęścia nie dają, ale pomagają szczęściu - mówi.

Reklama

Marysia zadebiutowała jako modelka w wieku 15 lat. Później zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, a niedawno ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. - Teraz jestem bardziej aktorką i dziennikarką niż modelką. Oczywiście, jeszcze coś tam robię, jeśli chodzi o pracę modelki, ale już coraz mniej. Chodzę na pokazach, ale częściej charytatywnych. Najbardziej lubię pracę z kamerą, nie lubię za bardzo pracować na wybiegach - boję się, że się przewrócę - mówi.

Przyznaje, że ze względu na swoje "krągłości" w młodości miała jako modelka pewne problemy. Ale teraz budowa jej ciała zachwyca licznych wielbicieli, którzy podczas programu koniecznie chcieli poznać jej wymiary. Tutaj również było szczerze: - 90 na 60 parę na 92, a bardziej szczegółowe wymiary możesz na pewno znaleźć w internecie - odpowiedziała jednemu z internautów. Inny zaś pytał, co robi, że ma taki piękny biust: - No nic, taki mi urósł... Może tak przez bluzki taki się wydaje. Kiedyś widziałam też spór w internecie, że mam sztuczny biust...

Nie wykorzystuje jednak tego atutu do zarabiania na przykład na swoje wymarzone mieszkanie. Zapytana, czy zgodziłaby się na sesję dla magazynu "Playboy", odpowiedziała dyplomatycznie: - Nigdy nie mów nigdy. Ale jak na dzień dzisiejszy to nie i w najbliższej przyszłości też nie.

Co gość Transmisji najbardziej ceni u mężczyzn?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: miłość | Monika Pietrasińska | Marysia Góralczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje