Reklama

"Mr & Mrs Smith"

8 grudnia w sprzedaży oraz w wypożyczalniach pojawił się słynny już - bynajmniej nie z powodu filmowej zawartości - film "Mr & Mrs Smith".

To podczas jego produkcji para głównych bohaterów postanowiła związać się również w życiu prywatnym.

Reklama

Romans Brada Pitta i Angeliny Jolie przyćmił wszystko, co do tej pory napisano i powiedziano o filmie w reżyserii Douga Limana. Pierwsze prasowe plotki brzmiały rzeczywiście jak element kampanii promocyjnej. Dziś jednak, kiedy para jest ze sobą prawie rok, a Pitt chce, by adoptowane przez Jolie dzieci nosiły także jego nazwisko, widzimy, że nie była to marketingowa zagrywka.

Związek hollywoodzkiej pary porównywany jest przez specjalistów do słynnych i głośnych aktorskich par, takich jak: Humphrey Bogart i Lauren Bacall, czy Spencer Tracy i Katherine Hepburn.

"Mr & Mrs Smith" to kryminalna komedia, która opowiada historię pary płatnych zabójców. Tak jak w "Honorze Prizzich" Johna Hustona dostają oni zlecenie zlikwidowania niebezpiecznego przeciwnika. Jakże będą zdziwieni, gdy okażę się, że mają wykonać wyrok na swoim współmałżonku.

Dodatkową atrakcją filmu są sekwencje taneczne; scenarzysta dążył bowiem do tego, by film bliższy był musicalowi, niż typowemu kinu akcji. Pitt i Jolie pobierali więc lekcje tańca - jak bowiem wyznał reżyser - najbardziej obawiał się właśnie nie scen akcji, lecz sekwencji tanecznych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jolie | para | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje