Reklama

Kobiety szukają seksu w sieci - Wywiad z użytkowniczką!

Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie portalu C-Date.pl pokazują, że jedna na cztery kobiety zarejestrowane w serwisach randkowych poszukuje partnera seksualnego. Według specjalistów zjawisko randkowania bez zobowiązań online ma swoje korzenie w stereotypach.

Pomimo tego, że kobiety w dzisiejszych czasach lubią przygody na jeden wieczór, nie są one mniej wrażliwe na nieprzychylne spojrzenia innych. Jeżeli na przykład w miejscu publicznym kobieta wydaje się zbyt wyzywająca zostanie uznana po prostu za "łatwą". Aby uniknąć tej presji społecznej, kobiety wyraźnie wolą pozostać anonimowe w Internecie, na pierwszym etapie takiego związku, gdzie czują się szanowane i bezpieczne.

Reklama

Serwis C-Date.pl bazuje na systemie doboru partnerskiego (partnerzy są dobierani do siebie na podstawie wypełnionego testu), dzięki czemu kobiety czują się lepiej podczas pierwszego spotkania "w realu". Intymność jest obecna już podczas pierwszej wymiany wiadomości, ponieważ osoby te wiedzą co ich łączy, także w przypadku preferencji seksualnych. Dlatego "randkowiczki i randkowicze bez zobowiązań" spotykają się ze sobą w pełni świadomi tego, czego mogą oczekiwać od partnera i nie krążą wokół tematu przez całe pierwsze spotkanie, pomimo tego, że oboje myślą o tym samym! Ponieważ kobiety korzystające z serwisu c-date.pl są tam, ponieważ poszukują spotkań na jeden wieczór, mężczyźni nie muszą kłamać na temat swoich intencji czy tego czy są żonaci, czy nie.

Istotnym elementem jest fakt, że w c-date.pl nie ma rozmów przez kamerki internetowe i nie ma możliwości wgrywania swoich zdjęć do profili. Jest to kolejna zaleta serwisu c-date.pl, dzięki czemu kobiety mogą w pełnym zaufaniu poszukiwać ekscytującej przygody bez narażania się na wulgarność.

Serwis www.c-date.pl jest obecny w 37 krajach i jest nr 1 w kategorii Casual Dating w Polsce i w całej Europie.

Poniżej prezentujemy krótką rozmowę z jedną z zarejestrowanych użytkowniczek serwisu C-Date.pl:

Marta, 29 lat, samotnie wychowuje syna i nie planuje wiązać się z nikim na całe życie.

Dlaczego jesteś użytkowniczką C-Date.pl?

Jestem sama od około dwóch lat, jestem mamą i jestem bardzo aktywna zawodowo. W związku z brakiem czasu, ale przede wszystkim z brakiem chęci, nie chcę się umawiać na "klasyczne" spotkania, podczas których zazwyczaj wychodzi na jaw, że nie mamy z daną osobą nic wspólnego. W związku z moimi niemiłymi doświadczeniami, nie chcę się w tej chwili z nikim wiązać na dłużej. Ale to nie znaczy, że chcę rezygnować ze wszystkich przyjemności życia!

Czym Cię zaintrygowała koncepcja Casual Dating?

Lubię poznawać ciągle nowych ludzi. Uwielbiam pierwsze wysłane wiadomości i podniecenie, które rośnie wraz z każdym krokiem przed pierwszym spotkaniem "w realu". Odkrywanie nowej osoby, nieznanego miejsca, spełnienie fantazji to wiele emocji i przyjemności. Tak jak mówiłam wcześniej, nie jestem gotowa na zaangażowanie się w długotrwały związek, więc C-Date.pl jest idealnym miejscem dla mnie.

Jakiego typu partnerów poszukujesz na C-Date.pl?

Wszystkich lub prawie wszystkich (śmiech). Nie, tak na poważnie, to moja ciekawość przewyższa całą resztę. Mężczyźni, kobiety, pary lub single, z doświadczeniem lub bez, ja jestem zainteresowana. I nadal preferuję młodych i atrakcyjnych, ale przede wszystkim seksualnie otwartych i zmotywowanych.

Czy jesteś biseksualna?

I tak, i nie. W rzeczywistości nie potrafiłabym się związać na długo z inną kobietą, ale czasami uprawiam seks z kobietami. Nie wiem, czy chciałabym mówić o sobie, że jestem bi, bo rozróżniam między związkiem czysto erotycznym, gdzie nie mam problemu z kobietami, a miłością seksualną, gdzie widzę siebie w związku wyłącznie z mężczyzną.

Więc oddzielasz seks od miłości?

Tak, z wyjątkiem oczywiście faktu, że seks jest również istotnym elementem miłości.

Czy jesteś zadowolona z C-Date.pl jako serwisu randkowego?

Tak! Od daty rejestracji minęło już kilka miesięcy, miałam kilkanaście spotkań w mojej okolicy i przeżyłam cztery przygody erotyczne (plus mam stały kontakt z kimś, kto nie chce fizycznego zbliżenia tylko wysyłamy do siebie niegrzeczne maile).

Czy kiedykolwiek spędziłaś więcej niż tylko jedną noc z partnerem poznanym na c-date.pl?

Dla mnie to spotkania jednorazowe i tego się trzymam, chociaż niektórzy moi partnerzy chcieli się ze mną ponownie umówić.

Zapraszamy na c-date.pl!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje