Reklama

Kobiety, na które powinieneś uważać

Piosenka przestrzega, żeby nigdy nie wierzyć kobiecie. Da się to jednak wykonać tylko w wypadku brzydkich kobiet, bo te ładne i tak wmówią nam, co tylko zechcą.

Psychologowie nie od dziś wiedzą, że większym zaufaniem obdarzamy ludzi atrakcyjnych. Człowiek ma skłonność do przelewania zalet ciała na przymioty ducha, co jest niezwykle istotne zwłaszcza, kiedy kogoś poznajemy. W takiej sytuacji osobę atrakcyjną weźmiemy zawsze za inteligentniejszą i godniejszą zaufania niż kogoś o mniej wyszukanej urodzie.

Reklama

Sytuacja komplikuje się dodatkowo, kiedy idzie o przedstawicieli płci przeciwnej. Krótko mówiąc, piękna kobieta jest w stanie wmówić zainteresowanemu nią facetowi dosłownie wszystko. Niektórzy twierdzą, że w towarzystwie atrakcyjnej niewiasty przestajemy po prostu używać głowy, a zaczynamy główkować nieco innymi częściami ciała i pewnie mają sporo racji. Zwykle bowiem tym łatwiej dajemy się wodzić za nos kobiecie, im bardziej jej pragniemy i im bliżsi jesteśmy dopięcia swego.

Oczywiście wielu facetów będzie się zastrzegać, że kto jak kto, ale oni na pewno nie dadzą się nabrać na podobne numery. Jednak ich dobre samopoczucie wynika najczęściej z faktu, że są oszukiwani tak sprytnie, że nawet o tym nie wiedzą. I na tym cała przebiegłość świadomych siły swej urody ślicznotek polega.

Piękności te doskonale wiedzą też o tym, że szczególnie chętnie wierzymy w kłamstwa wypowiadane przez ludzi, którzy często się uśmiechają. A także o tym, że wytrawni kłamcy zazwyczaj bynajmniej nie unikają spojrzenia oszukiwanego, ale wręcz przeciwnie - patrzą mu głęboko w oczy. Tak więc największym nieszczęściem, jakie może cię spotkać, jest piękna kobieta o szerokim, promiennym uśmiechu, która patrzy ci głęboko w oczy i mówi to, co chcesz usłyszeć. Tylko czy to aby na pewno takie nieszczęście?

Trzeba przyznać, że piękne kobiety potrafią doskonale wykorzystać łatwość, z jaką budzą zaufanie mężczyzn. Ale trzeba też dodać, że pięknej kobiecie przyjemnie jest czasem dać się zwieść... Mniej lub bardziej świadomie ;-)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje