Reklama

Gotowa na wszystko

Czasem kobieta ma ochotę po prostu sobie zaszaleć. Zobacz, gdzie ją znaleźć i jak sprawić, żeby zaszalała właśnie z tobą.

Przygoda na jedną noc? Pamiętam każdy jej szczegół, właściwie wszystko, oprócz jego imienia, ale było świetnie.

Reklama

Tego wieczoru siedziałyśmy z dziewczynami w klubie we wspaniałych humorach. Byłyśmy po zdanym egzaminie i czułyśmy się królowymi życia. Faceci to chyba czuli, bo kleili się do nas z każdej strony. W którymś momencie pojawił się ON. Wyglądał jak bohater jakiegoś filmu drogi. Skórzana kurtka, sprane dżinsy, torba na ramieniu. I ten charakterystyczny posępny wyraz twarzy człowieka, który nie pasuje do takich gwarnych miejsc - wszedł tylko napić się wody. Brakowało mu jedynie koca. Wilk stepowy, jeśli wiecie, co mam na myśli.

Natychmiast mnie zaintrygował. Po kilku drinkach zrobiłam się bardzo przedsiębiorcza i postanowiłam go zagadnąć. Nie był łatwym rozmówcą. Patrzył na mnie bez uśmiechu i odpowiadał mrukliwie. Dopiero kiedy powiedziałam, że ja też tu trafiłam zupełnie przez przypadek, bo tak w ogóle to marzę o samotnej podróży motocyklem przez prerię, roześmiał się.

Był świetny. Wysoki, opalony, długie włosy, ładne zęby. Po pół godzinie wiedziałam, że z pewnością to nie jest typ faceta, z którym chciałabym być. Ale wiedziałam też, że mam na niego straszną ochotę. Po kilku godzinach byliśmy razem w łóżku. Wkrótce potem rozeszliśmy się i nigdy więcej go nie widziałam. Nigdy tego nie żałowałam.

Wiecie, taka przygoda może być koszmarem dla kobiety, zwłaszcza jeżeli spodziewa się jednak czegoś więcej. Ale kiedy spotyka się dwoje ludzi, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od siebie, będzie to naprawdę ekscytujące przeżycie. Trzeba tylko to dobrze rozegrać.

Przeczytaj zasady savoir vivre'u "na jedną noc"

Gdzie ją znaleźć?

Na przykład wesela to jest dobre miejsce. Moja przyjaciółka mówi, że obserwowanie zakochanej pary w połączeniu z darmowymi drinkami to mieszanka wybuchowa, która sprawiła, że kiedyś zaprosiła do siebie na noc faceta z firmy kateringowej obsługującej imprezę.

Inne miejsca, gdzie z pewnością można spotkać "gotowe na wszystko", to wakacyjne kurorty - jeśli zobaczysz tam grupę dziewczyn, które postanowiły razem wyprawić się na wakacje, wiedz, że jest to pewniak.

Niezłe są kursy salsy i innych tańców latynoamerykańskich, które wymagają sprawnego kręcenia biodrami. Kiepskie miejsce. Imprezę firmową odradzam, mimo że atmosfera może tam być gorąca. Podstawową zaletą jednonocnej przygody jest anonimowość.

Jak ona się zachowuje?

Dziewczyna, która jest gotowa na wyzwania wieczoru, zwykle stara się być zauważona - prowokująco tańczy, często przechodzi przez pomieszczenie, głośno się śmieje i często rozgląda po sali. Oczywiście, nie ma żadnej gwarancji, że to właśnie ona, ale co ci szkodzi spróbować? Podejdź i zagadnij ją.

Raczej nie masz szans: dziewczyna, która siedzi w kącie i popija białe wino, z pewnością nie jest w nastroju do nocnych szaleństw z nieznajomymi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje