Reklama

Czy jesteś wytrawnym mężczyzną?

Czy wystarczy znać się na winie i brylować w towarzystwie, by zasłużyć na miano wytrawnego mężczyzny? A może trzeba czegoś więcej?

Odpowiedzi na te pytania przynosi badanie przeprowadzone na mężczyznach w wieku powyżej 30 lat. Zostało ono wykonane na zlecenie Pilsner Urquell - najbardziej wytrawnej marki wśród piw. Wykazało ono, że aż 96 proc. Polaków za cechę wybitnie kojarzącą się z wytrawnym mężczyzną uznaje obycie towarzyskie. Niewiele mniej, bo 95 proc. ankietowanych przyznaje, że mężczyzna taki powinien mieć wyrobiony gust. Choć oczekujemy od niego silnego poczucia własnej wartości (z tą cechą utożsamia go 89 proc. Polaków), to w żadnym wypadku nie powinien on być przemądrzały.

Reklama

Warto nie koncentrować się tylko na jednym hobby, ale posiadać liczne zainteresowania i szerokie horyzonty. Aż 89 proc. mężczyzn uczestniczących w badaniu uznałoby to bowiem za cechy świadczące o wytrawnym podejściu do życia. Oczekuje się także, że przy pewnej dojrzałości życiowej zachowasz umiejętność czerpania z życia tego, co najlepsze. Nie zaszkodzi także popracować nad własnym stylem - aż 93 proc. ankietowanych uznało go za nieodzowna cechę wytrawnego mężczyzny.

Pilsner Urquell poprosił respondentów także o wybór znanych Polaków utożsamianych przez nich z wytrawnym stylem życia. Blisko połowa wskazała badanych wskazała na Marka Kondrata, co piąty Piotra Fronczewskiego, a co szósty wymienił Jana Englerta.

Warto także podszkolić swój warsztat kulinarny. Badanie jasno pokazało, że dla prawdziwie wytrawnego mężczyzny zarówno delektowanie się jedzeniem, jak i gotowanie to nieodłączne elementy stylu życia.

Więcej wskazówek dotyczących różnych aspektów wytrawności i wytrawnego smaku znajdziesz na www.pilsner.pl

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje