Reklama

Czy jesteś wytrawnym mężczyzną?

Czy wystarczy znać się na winie i brylować w towarzystwie, by zasłużyć na miano wytrawnego mężczyzny? A może trzeba czegoś więcej?

Odpowiedzi na te pytania dało badanie przeprowadzone na zlecenie producenta marki Pilsner Urquell - najbardziej wytrawnego pośród piw - wśród mężczyzn w wieku powyżej 30 lat.

Reklama

Wykazało, że aż 96 proc. Polaków za cechę wybitnie kojarzącą się z wytrawnym mężczyzną uznaje obycie towarzyskie. Niewiele mniej, bo 95 proc. ankietowanych uznało, że mężczyzna taki powinien mieć wyrobiony gust. Choć oczekujemy od niego silnego poczucia własnej wartości (z tą cechą utożsamia go 89 proc. Polaków), to w żadnym wypadku nie powinien być przemądrzały.

Warto nie koncentrować się tylko na jednym hobby, ale posiadać liczne zainteresowania i szerokie horyzonty. Aż 89 proc. osób uznało to bowiem za cechy świadczące o posiadaniu wytrawnego stylu. Oczekuje się także, że przy pewnej dojrzałości życiowej zachowasz umiejętność czerpania z życia tego, co najlepsze. Nie zaszkodzi także popracować nad własnym stylem - aż 93 proc. ankietowanych uznało go za nieodzowna cechę wytrawnego mężczyzny.

Podsumowując badanie, Pilsner Urquell poprosił respondentów o wskazanie, który ze znanych Polaków utożsamiany jest przez nich z wytrawnym stylem życia. Blisko połowa wskazała Marka Kondrata, co piąty wskazał Piotra Fronczewskiego, a co szósty - Jana Englerta.

Jeśli podstawą twojej diety jest pizza, a jedyną potrawą, jaką umiesz przyrządzić jest herbata, to jeszcze trochę pracy przed Tobą. Badanie jasno pokazało, że dla prawdziwie wytrawnego mężczyzny zarówno delektowanie się jedzeniem, jak i gotowanie to nieodłączne elementy stylu życia.

Więcej wskazówek dotyczących wytrawnego smaku znajdziesz na www.pilsner.pl

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje