Reklama

Casual Dating czyli randki bez zobowiązań na c-date.pl

Pomysł jest prosty. Casual Dating to sposób na spotkania, podczas których mężczyźni i kobiety poszukują przygody na jeden wieczór. Wszystko jest jasne od samego początku. To przygody bez zobowiązań dla tych, którzy szukają tego samego, nie obiecując nic na dzień następny, a więc również i bez rozczarowań.

To znacznie więcej niż tylko trend, to styl życia.

Reklama

Dowodem na to jest fakt, że serwis www.c-date.pl jest trzecim największym serwisem randkowym w Polsce (według danych Megapanel PBI/Gemius, Listopad 2010) i numerem jeden w kategorii Casual Dating. Ponad 400,000 użytkowników serwisu C-Date.pl wskazuje, że casual dating jest odpowiedzią na globalny społeczny trend: zmiany w zachowaniach seksualnych, zwłaszcza u kobiet, które zaczynają podchodzić do tego tematu bez tabu.

Kobiety szukają seksu w sieci

Według wyników badań przeprowadzonych przez C-Date, 25 proc. użytkowniczek serwisów randkowych poszukuje partnera do seksu. W jaki sposób kobiety stają się "zdobywcami mężczyzn"? Kobiece czasopisma jak i takie seriale jak "Seks w Wielkim Mieście" na pewno mają wpływ na to, że kobiety zaczynają poszukiwać swojego erotycznego ego. Internet okazał się idealnym narzędziem do tego aby zrobić pierwszy krok. Nawet jeżeli kobiety są gotowe na spełnienie swoich erotycznych fantazji i chcą korzystać z faktu, że nie posiadają stałego partnera, nie są one gotowe na to aby zagadać do pierwszego lepszego mężczyzny na ulicy. Dlatego serwisy casual dating takie jak www.c-date.pl, który daje gwarancje odnalezienia partnera i zapewnia anonimowość, jest tak popularny wśród Pań. Nareszcie można żyć bez erotycznego tabu!

5 zasad Casual Dating'u na c-date.pl

Zasada nr 1: Znajomość pojęcia.

Postawmy sprawę jasno: casual dating nie jest odpowiednim stylem życia dla osób szukających długoterminowych związków. Nawet jeśli zdarza się to czasami, znalezienie prawdziwej miłości nie jest tutaj celem. Casual dating jest sposobem na spotkania bez zobowiązań. Chodzi o dzielenie się momentem erotycznej przyjemności, bez obietnicy dłuższego związku. Dlatego przed rozpoczęciem przygody z www.c-date.pl należy zadać sobie pytanie o swoje pragnienia. Czy jesteś gotowy odróżnić seks od miłości? Następnie upewnij się, że osoba z którą się kontaktujesz, również to rozumie w ten sam sposób. Za wszelką cenę powinniśmy unikać frustracji każdej ze stron. Nie o to chodzi w zrelaksowanej atmosferze jaka panuje w serwisie www.c-date.pl. Jeśli wszystko jest jasne, śmiało dziel się swoimi pragnieniami, uwolnij swoje marzenia i fantazje.

Zasada nr 2: Nie przegap okazji, z niewłaściwych powodów.

Czy jesteś jedną z tych osób, które osądzają innych po wyglądzie? Jeżeli on lub ona nie odpowiada dokładnie Twoim oczekiwaniom, to nie dasz im szansy? Jest zbyt gruba, zbyt chuda, ma za jasne włosy, jest za niska... wątpliwości jest mnóstwo. I tylko dlatego zignorujesz te osoby? Z powodu norm i kanonów piękna nałożonych przez społeczeństwo? Zapomnij o tym, zaufaj sobie i miej odwagę spróbować czegoś nowego. Nie pozostawaj w tyle z powodu uprzedzeń. Osoby na www.c-date.pl są otwarte i ciekawe świata.

Zasada nr 3: Bądź sobą.

Zrelaksuj się! Osoby zainteresowane Casual Dating szukają innych osób bez ograniczeń i bez presji otoczenia. Zapomnij o spoconych dłoniach przed zbliżeniem do kogoś, kogo lubisz. Nie czuj się zobowiązany do kłamstwa. Cel spotkania jest jasny - nie musisz się chwalić grubością portfela, aby tutaj spotkać fajnych ludzi. Do tego wszystkiego istnieje miejsce idealne: www.c-date.pl. Użytkownicy tego serwisu chcą spełniać swoje pragnienia i fascynacje. Bez skomplikowanego procesu poznawania i tłumaczenia czego szukają. Uwolnij swoją zmysłowość - możesz tu tylko zyskać!

Zasada nr 4: Bądź szczery.

Aby uniknąć rozczarowania czy frustracji bądź osobą uczciwą od samego początku ... i aż do samego końca! Kiedy się rejestrujesz w serwisie www.c-date.pl nie kłam na temat swojego wyglądu czy na temat swoich preferencji erotycznych.

Zasada 5: Bądź dyskretny.

Tylko dlatego, że są to randki bez zobowiązań, to nie znaczy że możemy na lewo i prawo opowiadać o wszystkim co się wydarzyło czy o swoich doświadczeniach z takich spotkań. W rzeczywistości, jeżeli wszystkie formy przyjemności są dozwolone w Casual Dating, to właśnie dlatego dyskrecja jest najważniejsza. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że szczegóły odnośnie Twojej ostatniej przygody są ekscytujące, może być zupełnie inaczej dla osoby z którą rozmawiasz. Dodatkowo należy się zastanowić, czy osoba z którą rozmawiasz równie regularnie zmienia partnerów i zadać sobie pytanie, czy na pewno chce wysłuchiwać podsumowań Twoich wyczynów z poprzednim partnerem.

Serwis www.c-date.pl jest obecny w 37 krajach i jest nr 1 w kategorii Casual Dating w Polsce i w całej Europie.

materiały promocyjne

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: styl życia | seks | kobieta | randki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje