Reklama

3 porady od ekspertów C-Date.pl na udany, szybki seks!

Randki bez zobowiązań to w tej chwili nie tylko trend, ale raczej nowy sposób bycia i popularny pomysł na pielęgnowanie życia erotycznego. Możesz się cieszyć swobodą, możliwością powiedzenia tak lub nie, wyborem partnerów czy partnerek, w taki sposób, aby czerpać jak najwięcej przyjemności za każdym razem jak masz taką możliwość. Przyjemność seksualna nie jest już tematem tabu. Dzięki takim serwisom jak C-Date.pl randki bez zobowiązań są już stałym elementem życia erotycznego na Zachodzie i coraz popularniejszym w Polsce.

Reklama

C-Date.pl, największy serwis "Casual Dating" w Europie, który oferuje ekskluzywne i jedyne w swoim rodzaju możliwości poznawania innych osób zainteresowanych krótkimi znajomościami bez zobowiązań, odpowiada na ogólną społeczną tendencję: zmiany w zachowaniu seksualnym głównie wśród kobiet pokazują, że ten sposób na spotykanie nowych osób staje się coraz bardziej popularny.

A więc, tej jesieni miej odwagę na szybki seks! To pojęcie seksualne, znane na Zachodzie jako "Quickie", stało się bardzo popularnym trendem. Odstaw na chwilę ciężką pracę, obowiązki i rachunki, znajdź chwilkę dla siebie, przynajmniej kilka minut na podniecającą zabawę z partnerką, z którą jesteś w związku lub którą niedawno poznałeś na C-Date.pl!

Przeczytaj 3 wskazówki od ekspertów C-Date.pl jak przeżyć udane i podniecające "Quickie":

Nr 1: Urozmaicaj życie małżeńskie!

Dla par, które poszukują nowych wrażeń, seks trwający krócej niż 10 minut w "nieprzyzwoitym" miejscu lub czasie może być bardzo podniecający! Podziemny parking, winda, kino lub długi lot samolotem, wszystkie miejsca nadają się do szybkiego seksu! Śmiało, uwolnij swoje zmysły i daj się ponieść! Spróbuj co to jest Quickie!

Nr 2: Zdobywaj nowe doświadczenia, gdy nie jesteś w związku

Uprawiaj szybki seks z osobami poznanymi na stronie www.c-date.pl. Możliwości są nieskończone, gdy nie jesteś w związku. Co sprawia, że szybki seks jest taki ekscytujący, oprócz chwili zapomnienia i przyjemności, to spontaniczny charakter spotkania: wymiana spojrzeń, nić porozumienia, szybsze bicie serca! Musimy słuchać swoich pragnień i przeżyć niezapomnianą przygodą. Takie właśnie osoby spotyka się w serwisach Casual Dating, takich jak C-Date.pl.

Nr 3: Przede wszystkim baw się dobrze, nieważne gdzie...

Miejsce jest bardzo ważnym elementem Quickie. Pod prysznicem, na pralce lub na świeżym powietrzu na ścianie budynku, w pociągu lub samolocie; niepoprawność i sam charakter miejsca odgrywają kluczową rolę w Quickie! Ten, kto raz skosztował tę przyjemność, nie może się bez tego obejść... Potwierdzają to wyniki ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników i użytkowniczek C-Date we wrześniu 2011 roku. Na pytanie co będzie idealnym miejscem na szybki numerek, 55% respondentów odpowiedziało, że najlepsze będzie łono natury. Plaża, las, łąka najbardziej budzą zmysły kobiet. Podobnie jest z miejscami publicznymi (przebieralnia, kino...), które wymieniło 27% osób. Samolot lub pociąg to miejsca na trzeciej pozycji, które wybrałoby 17% pytanych. A Wy jakie miejsce byście wybrali na szybki numerek? Zarejestrujcie się w C-Date.pl i podzielcie się swoimi pragnieniami z równie "grzesznymi" partnerkami i partnerami!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje