Reklama

Chivas Regal - edycja skrojona na miarę dżentelmena

Współcześni dżentelmeni wiedzą jak wyróżnić się z tłumu. Dostrzegają wartość rzemiosła i dziedzictwa, a miarą ich sukcesu są unikatowe, luksusowe przedmioty, tworzone wyłącznie dla nich. To właśnie z myślą o dżentelmenach powstała nowa, limitowana edycja Chivas Regal Made for Gentlemen we współpracy z Patrickiem Grantem, światowej sławy krawcem z kultowej, londyńskiej ulicy Savile Row.

Chivas Regal tym razem uhonorował kunszt i wyrafinowany styl nowoczesnego krawiectwa. Jedna z najsłynniejszych na świecie whisky z segmentu top premium po raz kolejny w kreatywny i angażujący sposób przekazuje co znaczy bycie współczesnym rycerzem.

Reklama

Mariaż krawiectwa i najwyższej jakości master blendingu


To już kolejna limitowana edycja Chivas Regal w ramach kampanii Made for Gentlemen. Po owocnej kolaboracji ze znanym i cenionym szewcem Timem Little marka podjęła współpracę z gwiazdą krawiectwa - Patrickiem Grantem. To współczesna ikona męskiego designu. Jego projekty charakteryzuje uderzająca skrupulatność i unikatowy styl z Savile Row.

Limitowana edycja stworzona we współpracy z projektantem ilustruje cztery współczesne sylwetki mężczyzn z całego świata.  Każda z nich jest wyposażona w inne dodatki: krawat, spinkę, zegarek albo poszetkę, czyli pełne wyrazu szczegóły ubioru, będące kwintesencją współczesnej elegancji.  

Jak twierdzi Grant: - Dla mnie współpraca z marką Chivas Regal była czymś naturalnym. Podobnie jak w krawiectwie na miarę, Chivas Regal stawia na kunszt, luksus i wyrafinowanie, dzięki czemu nasza wizja była bardzo spójna.  Obsesja krawca w dążeniu do perfekcyjnego balansu pomiędzy formą, a wykończeniem jest równa obsesji master blendera tworzącego najwyższej jakości whisky. Ostatecznie chodzi o to, aby klient otrzymał produkt, który będzie nietuzinkowy i zachwyci najbardziej wymagających.

Edycja skrojona na miarę dżentelmena


Marka Chivas Regal zaprasza do wspólnego budowania świata mężczyzn, którzy żyją zgodnie z zasadami oraz hołdują ponadczasowym wartościom, takim jak honor, braterstwo, szarmanckość, męstwo, uczciwość i odwaga. W dzisiejszych czasach dobrze skrojony garnitur może stać się atrybutem męskości. Współcześni rycerze to eleganccy dżentelmeni, którzy między innymi poprzez ubiór chcą pokazać swoją nieprzeciętność. Krawat, mucha, elegancki szal czy marynarka są wyrazem wytworności.  

- Bycie współczesnym rycerzem zobowiązuje. Podobnie jak gust przy wyborze whisky, wygląd mężczyzny mówi o nim bardzo wiele. Nowoczesny mężczyzna wyraża siebie na wiele sposobów - poprzez miejsca, w których bywa, rodzaj garderoby czy alkohol, który pije. Dlatego tak ważne jest, by wybierać niepowtarzalne przedmioty, być stylowym mężczyzną, być dżentelmenem - podkreśla Monika Glimos z Pernod Ricard Polska.


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chivas Regal | whisky | kunszt | dżentelmen | pracownia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje