Reklama

Podwozie mężczyzny, czyli instrukcja obsługi

Kłopoty z rozruchem

Reklama

Jeżeli twój penis nawet w wyjątkowo sprzyjających okolicznościach niechętnie budzi się do życia albo też "nie trzyma obrotów" i opada już po chwili, musisz mu dać trochę odpocząć. Prawie każdy mężczyzna miewa od czasu do czasu kłopoty z erekcją, więc nie ma się co przesadnie przejmować. Dopiero bowiem przywiązywanie do tej sporadycznej usterki nadmiernej wagi może spowodować prawdziwe problemy.

Przyczyną kłopotów z zapłonem mogą być przemęczenie, rozdrażnienie lub stres. Być może warto, abyś sięgnął wtedy po środki wspomagające, o których szerzej w tabelce na następnej stronie. Jeżeli awarie powtarzają się, zgłoś się do seksuologa.

Karoseria

Penis stanowi integralną część ciała i nie podlega oddzielnej gwarancji. Każdy wałek tłuszczu wokół pasa jest traktowany jako naruszenie umowy gwarancyjnej. Nie tylko bowiem zmniejsza twoją sprawność seksualną, ale także sprawia, że penis wygląda na mniejszy niż jest, co niekorzystnie wpływa na wizerunek producenta. Ponadto nadwaga często idzie w parze z miażdżycą, czyli zwężeniem naczyń krwionośnych, która jest jedną z głównych przyczyn impotencji.

Okres użytkowania

Aby jak najdłużej cieszyć się z bezawaryjnej pracy penisa, należy go jak najczęściej używać. "Jeżeli w wieku młodzieńczym mężczyzna jest bardzo aktywny seksualnie i w przedziale wiekowym 31-40 utrzymuje podobną aktywność, zazwyczaj zachowuje sprawność seksualną również w starszym wieku" (Masters i Johnson).

Przyspieszenie

Niezależne stacje diagnostyczne zbadały, że przejście od stanu spoczynku do pełnej erekcji pod wpływem bodźców erotycznych zajmuje penisowi od trzech do pięciu minut. W późniejszym wieku czas ten ulega przynajmniej podwojeniu.

Hamowanie

Gwałtowne deptanie po hamulcach może powodować bolesne obrażenia. W trakcie zabaw seksualnych krew gromadzi się w jądrach i, jeżeli nie dochodzi do wytrysku, przekrwienie może spowodować trudny do zniesienia ból jąder.

Dowiedz się więcej na temat: jazda | podwozie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje