Reklama

Mężczyźni marzą o dużych ustach

Ale bynajmniej nie kobiecych, tylko swoich! Kochliwi Włosi zaczęli nawet na potęgę powiększać sobie usta, by uwieść dzięki nim jak najwięcej pań.

O wielkiej zmianie kanonów męskiej urody we Włoszech świadczy to, że coraz więcej mężczyzn decyduje się na powiększenie ust poprzez wstrzyknięcie botoksu.

Reklama

Każdy takie chce mieć

Aż o 40 procent wzrosła ostatnio liczba mężczyzn, którzy decydują się na taki zabieg - wynika ze statystyk, podanych przez włoskie Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej.

Usta, które uwodzą

Cytowana przez agencję Ansa doktor Patrizia Gilardino zauważyła, że mężczyźni coraz częściej proszą o korektę ust, tak, by były one bardziej "uwodzicielskie". Jeszcze przed kilkoma laty, gdy moda ta rozpowszechniła się wśród kobiet, nie do pomyślenia było to, że także panowie będą się na to decydować - podkreślają zgodnie włoscy chirurdzy plastyczni.

Papierosy i solarium szkodzą

Odnotowali oni, że o powiększenie ust proszą przede wszystkim trzydziesto- i czterdziestolatkowie. Zaczynają oni martwić się stanem swych warg, zniszczonych nie tylko z powodu upływu czasu, ale także w rezultacie częstego opalania w solarium i palenia papierosów.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje