Reklama

Jej nagość - twój problem

Na upalne dni czeka wielu mężczyzn. Bo wówczas ulicami przetacza się parada skąpo ubranych dziewczyn z głębokimi dekoltami i w krótkich spódniczkach...

Jednak zanim zaczniesz się uważniej przyglądać, dwa razy się zastanów. Ten widok może być dla ciebie niebezpieczny - ostrzega "Super Express".

Reklama

Więcej nagości, więcej impotencji

Wiadomo, że nierozładowane napięcie seksualne może powodować frustrację, a ta po dłuższym czasie może prowadzić nawet do impotencji. To teraz przypomnij sobie, co czułeś oglądając się za piękną kobietą na ulicy i pomyśl, czy warto ryzykować - radzi "SE".

Nie wierzysz? Już co trzeci Europejczyk i Amerykanin powyżej 30-tki ma problemy z potencją - wylicza "Superak". W krajach arabskich, gdzie kobiety oglądają świat jedynie przez wycięcie na oczy w burkach lub po prostu noszą długie ubrania, impotencja jest zjawiskiem rzadkim.

Przyjemności bywają kosztowne

Lepiej więc oszczędź sobie zbędnych problemów i zamiast odprowadzać oczami kolejną dziewczynę, patrz w chodnik albo na swoją partnerkę - zalecają redaktorzy bulwarówki. Przy okazji unikniesz wtedy awantur spod znaku "No i gdzie się znów patrzysz?".

Brzmi sensownie, ale z drugiej strony - każda przyjemność obłożona jest jakimiś kosztami. I dla niektórych naprawdę warto ryzykować...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nagość | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje